Zamki zatrzaskowe KIPP ze stali nierdzewnej

Zamki zatrzaskowe KIPP ze stali nierdzewnej Kipp

Odporne na wilgotność, kwasy i wodę morską – nasze nowe zamki zatrzaskowe ze stali nierdzewnej z uchwytem są przeznaczone do zróżnicowanych zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Elementy blokujące o estetycznym wyglądzie perfekcyjnie integrują się w drzwiach, klapach lub pokrywach.

Za sprawą dyskretnej konstrukcji oraz łatwej i bezpiecznej obsługi sprawdzają się między innymi w przemyśle motoryzacyjnym, technice medycznej, budowie łodzi i statków, w dziedzinie pojazdów i przyczep kempingowych, w przemyśle meblarskim oraz w przemyśle lotniczym i kosmicznym.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Zestawienie najważniejszych faktów:

  • Odporność na korozję: zamki zatrzaskowe z serii K1850 i K1851 wykonane są ze stali nierdzewnej A4, dzięki czemu nadają się do zastosowania nie tylko w pomieszczeniach, lecz także w różnorodnych miejscach poza budynkami.
  • Funkcjonalność i bezpieczeństwo: zamki zatrzaskowe ze stali nierdzewnej są wyposażone we wpuszczany uchwyt, co pozwala na montaż na równi z powierzchnią drzwi, klap lub pokryw i gwarantuje zarówno szybkie, jak i niezawodne blokowanie z wykorzystaniem funkcji zatrzaskowej. Do obszarów o wyższych wymaganiach pod względem bezpieczeństwa dostępny jest wariant zamykany.
  • Możliwość dostosowania: zamki zatrzaskowe ze stali nierdzewnej dostępne są w dwóch różnych rozmiarach przeznaczonych do skrzydeł drzwiowych o grubości od 2 do 12 mm oraz od 12 do 22 mm, do wyboru z polerowaną lub matową powierzchnią.
  • Ergonomia: do zastosowań, w których ze względów ergonomii i bezpieczeństwa niezbędna jest aktywacja z odległości, oferujemy warianty łączone cięgłem Bowdena (K1851).

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę