Hydrauliczne elementy mocujące od Kipp

Hydrauliczne elementy mocujące od Kipp Kipp

Obok mechanicznych i pneumatycznych systemów mocujących od teraz Kipp oferuje także szeroki wybór hydraulicznych elementów mocujących. Są one dobrym rozwiązaniem zwłaszcza wtedy, gdy wymagane jest wytwarzanie i przenoszenie dużych sił przez zastosowanie mniejszych elementów mocujących. 

W ramach siedmiu grup produktów Kipp oferuje możliwość elastycznego dobrania odpowiednich produktów do najróżniejszych zastosowań – od prostych napinaczy, aż po w pełni zautomatyzowane systemy.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Zestawienie najważniejszych faktów:

  • 7 rodzin produktów: elementy podporowe, dociski boczne, dociski z dźwignią obrotową, napinacze dźwigniowe, siłowniki blokowe, siłowniki jednośrubowe oraz dociski odchylane realizują funkcje podpierania i mocowania w najróżniejszych hydraulicznych systemach mocowania.
  • Inteligentne: za sprawą wymiany informacji pomiędzy maszyną a elementem mocującym zagwarantowane jest sprawne sterowanie i regulacja mechanizmu napinającego.
  • Szybkie: hydrauliczne elementy mocujące pozwalają na zoptymalizowane pod kątem czasu przezbrajania mocowanie różnych przedmiotów obrabianych.
  • Bezpieczne: wszystkie elementy mocujące spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.
  • Wszechstronne: asortyment obejmuje zarówno jednostronne, jak i dwustronne elementy mocujące. Za sprawą możliwego do zdefiniowania czasu powrotu doskonale nadają się one do zastosowania w procesach automatycznych.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę