Pokrętła gwiaździste i trzpienie montażowe od Kipp

Pokrętła gwiaździste i trzpienie montażowe od Kipp Kipp

Asortyment Kipp został poszerzony o nowe pokrętła gwiaździste i trzpienie montażowe z funkcją bezpieczeństwa. Użytkownicy zyskują na zintegrowanym mechanizmie blokującym lub zamykającym, który zapobiega przypadkowemu poluzowaniu uchwytu oraz trzpienia, tym samym zwiększając bezpieczeństwo i funkcjonalność w różnorodnych sytuacjach. Możliwości zastosowania są zróżnicowane i sięgają od budowy maszyn, poprzez branżę budowlaną oraz logistykę, aż po urządzenia sportowe i rehabilitacyjne.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Zestawienie najważniejszych faktów:

  • Ergonomiczny design: dzięki nowym pokrętłom gwiaździstym Kipp wspiera użytkowników w dziedzinie precyzji i produktywności. Ich ergonomiczna konstrukcja jest zgodna z normą DIN 6336 i zapewnia komfortową obsługę.
  • Wysokiej jakości materiały: zastosowanie trwałych i zdatnych do intensywnego użytkowania materiałów sprawia, że pokrętła gwiaździste spełniają wysokie wymagania środowisk przemysłowych, w których zapewniają niezawodne działanie przez długi czas.
  • Duża elastyczność: aby sprostać indywidualnym potrzebom różnych zastosowań, Kipp oferuje pokrętła gwiaździste o różnych rozmiarach, do wyboru z gwintem wewnętrznym lub zewnętrznym od M4 do M10 w kolorach czerwonym lub czarnym.
  • Trzpienie montażowe w trzech wariantach: zamykane trzpienie montażowe są dostępne w wersjach z uchwytem ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego, a także uchwytem T z tworzywa sztucznego. Odblokowanie jest możliwe wyłącznie za pomocą klucza.

Pokrętła gwiaździste i trzpienie montażowe od Kipp zdjęcie w treści artykułu

Produkty te znalazły się wśród asortymentu, który firma Kipp zaprezentowała na targach Motek w Stuttgarcie.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę