System mocowania z punktami zerowymi Kipp Unilock

System mocowania z punktami zerowymi Kipp Unilock Kipp

Kipp oferuje zakres produktów do mocowania przedmiotów obrabianych, które obejmują kompletną obróbkę 5-osiową. System mocowania z punktami zerowymi Unilock to klasyczny, stacjonarny system mocowania do przezbrajania przedmiotów obrabianych oraz środków i przyrządów mocujących w 3-, 4- i 5-osiowych centrach obróbczych. Pozwala on zredukować czasy zbrojenia, a dzięki swej modułowej konstrukcji jest niezwykle elastyczny.

System mocowania z punktami zerowymi Kipp Unilock gwarantuje szybkie, precyzyjne mocowanie i ustalanie położenia przyrządów oraz przedmiotów obrabianych. Stacjonarny system mocowania stosowany jest przede wszystkim w obrabiarkach, centrach obróbczych i maszynach pomiarowych. Służy do mocowania palet, kolumn mocujących i stanowisk mocowania z użyciem trzpieni. Precyzyjne centrowanie z użyciem stożka krótkiego pozwala osiągnąć bardzo wysoką dokładność powtórzeń.

Powiązane firmy

Zalety modułowego systemu mocowania z punktami zerowymi

System Kipp Unilock zwiększa produktywność poprzez umożliwianie zbrojenia przyrządów podczas pracy. System mocowania z punktami zerowymi dostępny jest w różnych rozmiarach. Modularna konstrukcja umożliwia prostą rozbudowę lub przebudowę w przypadku zmiany otoczenia produkcyjnego. Szeroki wybór stanowisk mocowania, odpowiednich do wszystkich powszechnie stosowanych maszyn, sprawia, że system jest bardzo elastyczny. 

5-osiowe modułowe systemy mocujące Kipp Unilock w rozmiarach 50, 80, 138 zostały specjalnie opracowane do bezzakłóceniowej obróbki 5-stronnej. Dzięki modułowej budowie i wielu opcjom systemy mogą być indywidualnie montowane i na nowo łączone dla każdego zastosowania. Duża różnorodność trzpieni mocujących pozwala na optymalne dopasowanie tych systemów mocowania bezpośrednio do każdego przedmiotu obrabianego.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę