Kipp rozszerza asortyment prowadnic teleskopowych

Kipp rozszerza asortyment prowadnic teleskopowych Kipp

Kipp poszerza asortyment w zakresie prowadnic teleskopowych, oferując prowadnice o nośności do 300 kg. Produkty dostępne są w wersjach z wysuwem pełnym, ponad 100% oraz częściowym.

Prowadnice są przeznaczone do montażu bocznego lub poziomego. Większość z nich została wykonana ze stali lub stali nierdzewnej. Prowadnice o nośności 300 kg zrobiono z aluminium. Prowadnice teleskopowe pełnią rolę modułów funkcjonalnych dla wszelkiego rodzaju szuflad i systemów wysuwanych.

Powiązane firmy

Wspomniane produkty są dostępne w wersji wyciąganej na niepełną i całkowitą długość, po części z funkcją tłumienia położenia krańcowego. Wersje o dużej nośności dobrze nadają się do zastosowania w branży budowy urządzeń produkcyjnych i konstrukcji z blachy oraz w modułach peryferyjnych wykorzystywanych do budowy instalacji. Pełną ofertę w zakresie prowadnic teleskopowych i nie tylko można znaleźć na stronie internetowej firmy Kipp.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę