Kipp rozszerza asortyment prowadnic teleskopowych

Kipp rozszerza asortyment prowadnic teleskopowych Kipp

Kipp poszerza asortyment w zakresie prowadnic teleskopowych, oferując prowadnice o nośności do 300 kg. Produkty dostępne są w wersjach z wysuwem pełnym, ponad 100% oraz częściowym.

Prowadnice są przeznaczone do montażu bocznego lub poziomego. Większość z nich została wykonana ze stali lub stali nierdzewnej. Prowadnice o nośności 300 kg zrobiono z aluminium. Prowadnice teleskopowe pełnią rolę modułów funkcjonalnych dla wszelkiego rodzaju szuflad i systemów wysuwanych.

Wspomniane produkty są dostępne w wersji wyciąganej na niepełną i całkowitą długość, po części z funkcją tłumienia położenia krańcowego. Wersje o dużej nośności dobrze nadają się do zastosowania w branży budowy urządzeń produkcyjnych i konstrukcji z blachy oraz w modułach peryferyjnych wykorzystywanych do budowy instalacji. Pełną ofertę w zakresie prowadnic teleskopowych i nie tylko można znaleźć na stronie internetowej firmy Kipp.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę