Uchwyty rurowe Bighand firmy Kipp

Uchwyty rurowe Bighand firmy Kipp Kipp

Ze względu na fakt, że nowe uchwyty rurowe Bighand firmy Kipp mają ergonomiczny, owalny kształt chwytu, są w stanie zapewnić użytkownikowi nie tylko bezpieczne, ale również wygodne trzymanie w dłoni.

Z racji dostępności różnych długości i wersji wykonania oraz możliwości łączenia ich z zaślepkami do profili o sześciu kolorach uchwyty rurowe Bighand można odpowiednio dopasować do maszyn, a także do wielu innych indywidualnych obszarów zastosowań, np. w drzwiach maszyn bądź instalacji. Tego typu uchwyty cechują się również wysoką stabilnością, ponieważ rura chwytowa – wykonana z aluminium – jest wyjątkowo obciążalna. Możliwe jest wybranie spośród trzech wersji wykonania. Różnią się one rodzajem obróbki powierzchni. Uchwyty rurowe Kipp można montować zarówno po stronie obsługi, jak i po stronie tylnej. Kolorowe zaślepki do profili można łatwo wciskać ręcznie.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Wersje wykonania ruch chwytów obejmują możliwości takie jak: ciemnoszara, powlekana proszkowo, błyszcząca, anodowana na kolor czarny, matowa bądź anodowana na kolor naturalny, matowa.

Dostępne kolory zaślepek do profili: ciemnoszary (RAL 7021), pomarańczowy (RAL 2004), żółty (RAL 1021), czerwony (RAL 3020), zielony (RAL 6032) oraz niebieski (RAL 5017).

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę