Rekord sprzedaży na targach INNOFORM

INNOFORM
Reklama
Reklama

Nie ma drugich takich targów w Polsce, które w jednym miejscu i czasie koncentrowałyby przedstawicieli największych firm branży narzędziowo-przetwórczej. Targi INNOFORM, które w dniach 3-5 marca po raz czwarty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu. 

Sukces poprzednich edycji sprawił, że udział w nadchodzącej edycji potwierdziły takie firmy jak: Fanuc, Dematec, KIPP, AFM Defum, Rohm, Inautom, Glamar, Emuge-Franken Technik, Sumaris, Yudo, Mahr, Oberon, Robert Dyrda, Tenaco, Knarr, Meusburger, OT Marciniak. - W ciągu zaledwie miesiąca sprzedaliśmy i zarezerwowaliśmy 50% zaplanowanej na 2020 rok powierzchni. To prawdziwy rekord. Naszą ofertą interesują się nie tylko przedstawiciele z Polski, ale i Austrii, Portugalii, Niemiec oraz Turcji – podsumowuje Beata Łoś, komisarz targów.

Reklama

Targi INNOFORM pozwalają na integrację branży, wymianę kontaktów i budowę trwałych relacji. W ciągu trzech dni można pozyskać nowych llientów - decydentów, którzy przyjeżdżają w konkretnym celu: poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy i nawiązać współpracę z podwykonawcami.

Mocną stroną wydarzenia, oprócz bogatej oferty wystawców, jest program towarzyszący. Już dziś organizatorzy zapraszają do udziału w Strefie Usług Przemysłowych - części wystawy, skierowanej do firm podwykonawczych, chcących pozyskać nowe zlecenia. Targi INNOFORM od pierwszej edycji dały się poznać jako arena wymiany specjalistycznej wiedzy. Nie inaczej będzie podczas nadchodzącej edycji.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: INNOFORM

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama