Rozwój linii produktów NOVOnox hygienic

Rozwój linii produktów NOVOnox hygienic Pixabay

Firma Kipp poszerzyła linię NOVOnox hygienic o trzy produkty. Nowością są trzpienie ustalające oraz śruby z łbem sześciokątnym i nakrętki sześciokątne w standardzie Hygienic DESIGN.

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z przeznaczniem do zastosowania w warunkach zwiększonych wymogów higienicznych. Są one wyprodukowane z wysokiej jakości stali szlachetnej 1.4404, co zapobiega przyleganiu cząstek brudu.

Ponadto w ofercie Kippa znajdziemy także zatrzaski trzpieniowe ze spłaszczonym trzpieniem dociskowym, które zastosowanie znajdują przede wszystkim jako kołki odciskowe i zderzaki sprężyste w budowie narzędzi i przyrządów. Zatrzaski trzpieniowe są dostępne w różnych wersjach (ze stali lub stali nierdzewnej), a trzpień dociskowy również w wersji z polioksymetylenu (POM). Kipp oferuje ponadto zatrzaski trzpieniowe w wariancie LONG-LOK.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Zalety wspomnianego produktu to: łatwe mocowanie często wymienialnych elementów, możliwość uzyskania dokładnych odległości i niezawodne przyciskanie oraz odciskanie elementów systemu.

Firma Kipp asortyment urozmaiciła również o stalowe ucha transportowe klasy jakości 10 o 360-stopniowym obrocie. Są one polakierowane na niebiesko i wykonane z kutej stali oraz bardzo wytrzymałe dzięki cieplnemu ulepszeniu.

Do ich zalet można zaliczyć pełne obciążenie graniczne w każdym kierunku oraz przetestowanie pod względem normy DIN EN 1677-1 i 100% elektromagnetyczną kontrolę wytrzymałości.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę