Kipp z certyfikatem TÜV Service

Kipp z certyfikatem TÜV Service Kipp

Heinrich Kipp Werk po raz kolejny osiągnął doskonałe wyniki w reprezentatywnym badaniu przeprowadzonym przez TÜV Saarland. Firma uzyskała ogólną ocenę „bardzo dobrą” w kategoriach zadowolenia klientów i jakości obsługi.

Co dwa lata klienci firmy Kipp w Niemczech są ankietowani przez TÜV Saarland. Badanie sprawdza m.in. czy respondenci są zadowoleni z usług, jakie kryteria są szczególnie ważne oraz jak oceniane są poszczególne etapy procesu. Ostatnio badanie zostało przeprowadzone po raz pierwszy online.

Powiązane firmy

Szczególnie cieszy nas fakt, że 99,4% ankietowanych klientów ponownie zamówiłoby w Kipp – mówi Nicolas Kipp, dyrektor zarządzający w firmie Kipp. – To potwierdza naszą strategię serwisową i stanowi zachętę do dalszego świadczenia najlepszych możliwych usług. Nie było prawie żadnych odchyleń w porównaniu z ostatnim badaniem: Pięć najważniejszych kryteriów to: dostępność towaru (wynik 1,56), jakość produktu (1,36), przestrzeganie terminów dostaw (1,47) oraz szybka realizacja zamówienia (1,44) i dostawa (1,56).

Kipp produkuje w swoim zakładzie w Sulz am Neckar w Niemczech, a asortyment obejmuje 55 000 artykułów. Firma zawsze może zagwarantować dobrą zdolność dostaw dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji, dużym pojemnościom magazynowym i zaawansowanemu centrum logistycznemu. Towary standardowe dostępne są bezpośrednio z magazynu, co sprawia, że pilne zamówienia docierają do klienta w ciągu 24 godzin.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę