Urządzenie sieciowe do trzpieni ustalających z czujnikiem stanu

Brama sieciowa do trzpieni ustalających z czujnikiem stanu Kipp

Brama sieciowa stanowi interfejs pomiędzy trzpieniami ustalającymi z czujnikiem stanu a sterownikiem maszyny. Odbiera sygnał radiowy z trzpieni ustalających i konwertuje go na zwykły sygnał wyjściowy możliwy do odczytania przez sterownik maszyny.

Brama sieciowa służy do włączania trzpieni ustalających z czujnikiem stanu (K1495) do układu maszyn i instalacji. Dzięki połączeniu między bramą sieciową a sterownikiem maszyny można wyświetlać i kontrolować stany uruchomienia trzpieni ustalających, a także wykorzystywać je do sterowania procesem.

Powiązane firmy

Kipp Polska Sp. z o.o.

Rozwiązanie takie umożliwia przesłanie informacji o stanie uruchomienia maksymalnie do 6 trzpieni ustalających. Liczbę trzpieni ustalających można dowolnie powiększać, stosując kolejne urządzenia sieciowe. W celu dodatkowej wizualizacji z bramą sieciową można połączyć przenośne urządzenie końcowe.

Poza łączeniem i odłączaniem trzpieni ustalających, wbudowany panel obsługi z przyciskami i diodami LED umożliwia także monitorowanie połączenia radiowego, stanu uruchomienia oraz ładowania baterii.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę