Przewodowe trzpienie ustalające z czujnikiem stanu

Przewodowe trzpienie ustalające z czujnikiem stanu Kipp

Firma Heinrich Kipp Werk oferuje nowości w obszarze inteligentnej kontroli procesu. To trzpienie ustalające z czujnikiem stanu w wersji przewodowej, które stanowią alternatywę dla bezprzewodowej wersji Bluetooth.

Podczas używania modelu przewodowego użytkownicy nie są zależni od czasu działania akumulatora. Ponadto, nawet przy większym zasięgu z przeszkodami, przez cały czas zapewniona jest wolna od zakłóceń transmisja sygnału.

Najważniejsze fakty na temat trzpieni ustalających:

Powiązane firmy

* Elastyczność

Przewodowe trzpienie ustalające są przeznaczone do zastosowania w budowie maszyn, przy urządzeniach montażowych i stacjach kontrolnych lub w budowie maszyn pakujących.

* Niezawodność

Wbudowany, indukcyjny czujnik włącza się, gdy sworzeń wystaje na 1 mm.

* Solidność

Elementy konstrukcji przewodowej są odporne na wodę rozpryskową, zabezpieczone przed dotknięciem i pyłoszczelne zgodnie ze stopniem ochrony IP67.

* Różnorodność

Modele są dostępne ze średnicą trzpienia 5–12 mm i rozmiarem gwintu od M10 do M20.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę