Przemysł w najlepszej formie - 3. edycja Targów INNOFORM

Targi w Krakowie

Targi INNOFORM na dobre zadomowiły się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na imprezę targową przedstawicieli branży narzędziowo-przetwórczej. Szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej. W dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się 3. edycja tego jedynego w Polsce wydarzenia, dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej.

Powiązane firmy

DMG MORI Polska Sp. z o.o.
Kipp Polska Sp. z o.o.

Na sześć miesięcy przed rozpoczęciem targów, lista wystawców przedstawia się imponująco. Swój udział potwierdziło już kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec oraz Austrii. Wśród nich są tacy potentaci, jak: A. Marciniak OT, AFM Efum, HTM Okuma, Dematec, DMG Mori Polska, Elwik, Emuge-Franken Technik, Fanar, GF Machining Solurtions, Roehm Polska, Incoe International Europe, ITA, MB Michał Rzepka, Meusburger Georg, Fanuc, IHR Solution-Ranco, Knarr, OSG Poland, Wadim Plast, Transcorn, Hitachi, Kipp Polska, Mahr Polska, Staubli czy Techplast.

Największym atutem imprezy jest szeroka oferta wystawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Jeden z nich – firma Fanuc – przedstawi jednego z pięciu robotów pozwalających na w pełni bezpieczną pracę człowieka z robotem. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów branżowych innowacji.

Zakres tematyczny 3. edycji targów jest bardzo szeroki. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, m.in. narzędziami do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędziami skrawającymi do obróbki metali​, urządzeniami i materiałami do inżynierii odwrotnej​, przyrządami i urządzeniami kontrolno-pomiarowymi, specjalistyczne oprogramowania CAD/CAM/CAE​​ oraz automatyzacją i robotyzacją produkcji.

Nowością na Targach INNOFORM będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych, gdzie firmy podwykonawcze będą mogły pozyskać nowe zlecenia. To właśnie dla nich przygotowane zostaną nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na efektywne zaprezentowanie pełnej oferty firmy.

Nie zabraknie również - popularnej wśród klientów - Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców.

Organizatorzy gwarantują najwyższy poziom organizacji tego wydarzenia i już dzisiaj zapraszają do udziału w Targach INNOFORM®, które odbędą się w dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoszczy. Więcej informacji na: www.innoform.pl

Źródło: Targi w Krakowie

Galeria artykułu

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę