Przemysł w najlepszej formie - 3. edycja Targów INNOFORM

Targi w Krakowie
Reklama
Reklama

Targi INNOFORM na dobre zadomowiły się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na imprezę targową przedstawicieli branży narzędziowo-przetwórczej. Szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej. W dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się 3. edycja tego jedynego w Polsce wydarzenia, dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej.

Na sześć miesięcy przed rozpoczęciem targów, lista wystawców przedstawia się imponująco. Swój udział potwierdziło już kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec oraz Austrii. Wśród nich są tacy potentaci, jak: A. Marciniak OT, AFM Efum, HTM Okuma, Dematec, DMG Mori Polska, Elwik, Emuge-Franken Technik, Fanar, GF Machining Solurtions, Roehm Polska, Incoe International Europe, ITA, MB Michał Rzepka, Meusburger Georg, Fanuc, IHR Solution-Ranco, Knarr, OSG Poland, Wadim Plast, Transcorn, Hitachi, Kipp Polska, Mahr Polska, Staubli czy Techplast.

Reklama

Największym atutem imprezy jest szeroka oferta wystawców, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Jeden z nich – firma Fanuc – przedstawi jednego z pięciu robotów pozwalających na w pełni bezpieczną pracę człowieka z robotem. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów branżowych innowacji.

Zakres tematyczny 3. edycji targów jest bardzo szeroki. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, m.in. narzędziami do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędziami skrawającymi do obróbki metali​, urządzeniami i materiałami do inżynierii odwrotnej​, przyrządami i urządzeniami kontrolno-pomiarowymi, specjalistyczne oprogramowania CAD/CAM/CAE​​ oraz automatyzacją i robotyzacją produkcji.

Nowością na Targach INNOFORM będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych, gdzie firmy podwykonawcze będą mogły pozyskać nowe zlecenia. To właśnie dla nich przygotowane zostaną nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na efektywne zaprezentowanie pełnej oferty firmy.

Powiązane firmy

Reklama

Nie zabraknie również - popularnej wśród klientów - Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców.

Organizatorzy gwarantują najwyższy poziom organizacji tego wydarzenia i już dzisiaj zapraszają do udziału w Targach INNOFORM®, które odbędą się w dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoszczy. Więcej informacji na: www.innoform.pl

Źródło: Targi w Krakowie

Galeria artykułu

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama