Trzpienie ustalające z regulacją w ofercie Kipp

Trzpienie ustalające z regulacją w ofercie Kipp Kipp

Firma KIPP od teraz ma w swojej ofercie trzpienie ustalające z regulacją w różnych rozmiarach. Trzpienie szczególnie ułatwiają szybką regulację i ustawianie ruchomych komponentów.

Dzięki trzpieniom ustalającym komponenty można szybko ustawiać lub mocować poprzez obracanie lub przesuwanie. Oprócz tego trzpienie zapobiegają zmianie pozycji blokady wskutek działania sił poprzecznych.

Charakterystyczne cechy:

  • trzpienie i obudowa z niklowanej stali, pokrętła z tworzywa sztucznego,
  • do wyboru z gwintem lub z kołnierzem,
  • średnica trzpienia 5 mm i 7 mm,
  • wersje ze wskazaniem ON-/OFF lub wskazaniem ON-/MID-/OFF.

Powiązane firmy

Nowe trzpienie ustalające z regulacją składają się z niklowanej stali, pokrętła są wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego. Trzpień ustalający ma stożkowy kształt, do pasujących tulei stożkowych ze stali, które są dostępne w dwóch średnicach trzpienia.

Trzpienie idealnie nadają się nie tylko do ustawiania na szynach prowadzących w budowie maszyn, lecz również do zastosowania w wyrobiskach przygotowawczych oraz do blokowania wyciągów  lub mechanizmów blokujących w budowie pojazdów.

Źródło: Kipp

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę