Dron LiDAR w Polsce: TPI dołącza do globalnej sieci dystrybucji GeoCue

TPI dołącza do globalnej sieci dystrybucji GeoCue GeoCue

GeoCue ma przyjemność ogłosić, że TPI, największy dostawca sprzętu geoprzestrzennego w Polsce, oficjalnie dołączył do globalnej sieci dystrybucji GeoCue. To partnerstwo pomoże otworzyć nowe możliwości zarówno dla GeoCue, jak i TPI, aby rozszerzyć zasięg i zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania geoprzestrzenne klientom w Polsce i poza nią.

Obecnie TPI oferuje w całej Polsce czujniki obrazowania 3D TrueView. Rozwiązanie TrueView oferuje innowacyjne dronowe rozwiązania LiDAR i fotogrametryczne zintegrowane z lekkimi ładunkami. Pozwala to na szybkie, łatwe i zautomatyzowane generowanie prawdziwych kolorowych chmur punktów 3D, zdjęć ukośnych i ortofotomap z jednego lotu drona.

TPI jest również autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania LP360 LiDAR i fotogrametrii chmur punktów 3D. LP360, zaawansowany pakiet oprogramowania LIDAR, ułatwia pozyskiwanie informacji i generowanie wyników w intuicyjnym środowisku GIS.

Z bogatą historią obejmującą ponad trzy dekady, TPI konsekwentnie przesuwa granice rozwiązań pomiarowych w Europie Środkowej i Zachodniej. Firma koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom najnowszego i najbardziej zaawansowanego sprzętu geoprzestrzennego. Pozostając w czołówce technologii i przyjmując innowacje, TPI zbudowało reputację doskonałości i niezawodności w branży. Ich zaangażowanie w ciągłe doskonalenie pozwoliło im dostosować się do zmieniających się potrzeb klientów i dostarczać produkty spełniające najwyższe standardy precyzji i dokładności.

Decyzja TPI o podpisaniu umowy jako dostawca TrueView i LP360 była podyktowana szerokim portfolio produktów GeoCue i reputacją w zakresie dostarczania wyjątkowej jakości. Produkty TrueView LiDAR i oprogramowanie LP360 są znane ze swojego profesjonalizmu i wiodących w branży możliwości. Włączając te zaawansowane rozwiązania do swojej oferty, TPI zapewni swoim klientom najnowocześniejszą technologię, zwiększając ich możliwości geodezyjne i mapowe.

Produkty TrueView Lidar i oprogramowanie LP360 przyniosą wiele korzyści klientom TPI, którzy będą teraz mieli dostęp do bardzo dokładnych skanerów LiDAR i kompleksowych narzędzi programowych, które usprawniają przetwarzanie, analizę i wizualizację danych. Partnerstwo to umożliwi klientom TPI wykorzystanie wysokiej klasy produktów geoprzestrzennych, co przełoży się na poprawę wydajności, dokładności i ostatecznie lepsze podejmowanie decyzji.

Łącząc doświadczenie TPI i wiodące w branży rozwiązania GeoCue, współpraca ta obiecuje zwiększyć możliwości geoprzestrzenne klientów w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, na Litwie i Ukrainie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego, jak dodać dronowy sprzęt geodezyjny do swojego przepływu pracy, zaplanuj spotkanie z jednym z naszych specjalistów ds. sprzedaży.

Źródło: GeoCue

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę