Działasz w branży kompozytów – przyjedź do Krakowa

8.9.2010

Stosowane są głównie w lotnictwie, kosmonautyce, technice jądrowej, budownictwie, motoryzacji. To supernowoczesne, niezwykle wytrzymałe i ultralekkie konstrukcje, znane m.in. z filmów o Jamsie Bondzie. Kompozyty, bo o nich mowa, to przyszłość dla współczesnych konstruktorów. Fascynujące rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe autorstwa najlepszych inżynierów z całego świata po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć jedynie na Targach KOMPOZYT-EXPO w Krakowie, już w listopadzie 2010r.

Nie trzeba już jechać do Francji czy Niemiec, przemierzać tysięcy kilometrów, by być na bieżąco z innowacjami w przemyśle kompozytowym. Po raz pierwszy w Polsce w jednym miejscu i czasie będziecie Państwo mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, wykorzystywanymi w produkcji wyrobów kompozytowych. Targi KOMPOZYT-EXPO - Targi Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych odbędą się 25-26 listopada w Krakowie. Przez dwa targowe dni producenci i dystrybutorzy maszyn, dostawcy surowców chemicznych, wypełniaczy i tworzyw termoplastycznych zaprezentują swoją aktualną ofertę. Targi KOMPOZYT-EXPO to również bogaty program towarzyszący. W specjalnie przygotowanych strefach będziecie Państwo mogli wziąć udział w szkoleniach i praktycznych pokazach przygotowanych przez wystawców z kraju i zagranicy, jak również wysłuchać interesujących wykładów przygotowanych przez naukowców na bieżąco zgłębiających ten dynamicznie rozwijający się sektor.

Reklama

Poznaj nowinki, wprowadź najnowsze rozwiązania, wyprzedź konkurencję. Już dziś zapisz datę targów KOMPOZYT-EXPO w swoim kalendarzu!

Reklama

Szczegółowy zakres tematyczny, program towarzyszący, aktualności na stronie http://www.kompozyty.krakow.pl/

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę