Eagle Lasers weźmie udział w targach Fabtech21

Eagle Lasers weźmie udział w targach Fabtech21 Eagle Lasers

W ostatnich latach technologia laserów światłowodowych stale zwiększa swoją wydajność. Dzieje się to głównie dzięki niezawodności, rosnącej dynamice cięcia, dokładności i powtarzalności, którą oferuje swoim użytkownikom. Rozwiązania marki Eagle Lasers oferują znacznie szybszą pracę, dzięki niezrównanemu przyspieszeniu, niezawodności systemu i większej mocy.

Eagle Lasers będzie uczestniczył w targach Fabtech21, które odbędą się w McCormick Place w Chicago w dniach 13–16 września 2021 r. Jest to jedno z większych wydarzeń w zakresie obróbki metali w Ameryce Północnej. Fabtech 2021 to wydarzenie, podczas którego można spotkać światowej klasy dostawców, odkrywać najnowsze osiągnięcia w branży i rozwiązania zwiększające produktywność i wydajność.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Marka Eagle Lasers podczas targów Fabtech 2021 zaprezentuje zalety swojej wycinarki laserowej iNspire 1530 ze źródłem lasera o mocy 20 kW, unikatowym w branży przyspieszeniem 6G i 9-sekundowym zmieniaczem palet. Wysoka moc lasera, dynamika oraz szybka wymiana stołów to trzy istotne aspekty, które należy wziąć pod uwagę, gdy chcemy dowiedzieć się więcej na temat cięcia w tej technologii, lub wtedy, gdy rozważamy zakup wycinarki laserowej.

Na stoisku Eagle Lasers odbędą się pokazy cięcia na żywo. Wycinarka laserowa iNspire o mocy 20 kW przy pomocy unikatowej, opatentowanej głowicy eVa będzie ciąć szeroką gamę materiałów i grubości z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i oprogramowania marki, takich jak: CatLine, FastLine, MixLine, CutEye i Drop&Cut.

Eagle Lasers będzie reprezentować firma Fairmont Machinery, wyłączny importer i dystrybutor marki na terenie USA. Fairmont Machinery zapewnia zarówno sprzedaż maszyn, jak i usługi serwisowe, dzięki magazynowi części zamiennych i szerokiej sieci partnerów. Eagle Lasers wraz z zespołem Fairmont Machinery zapraszają do odwiedzenia stoiska nr A2971 i do pobrania bezpłatnego biletu.

Źródło: Eagle

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę