Efektywne zarządzanie produkcją z wykorzystaniem systemów informatycznych

Smart Project organizuje 9 października 2014 r. seminarium pt. "Efektywne zarządzanie produkcją z wykorzystaniem systemów informatycznych”. Uczestnicy seminarium będą mogli się dowiedzieć, jak obniżyć koszty zarządzania produkcją i zwiększyć produktywność fabryki. Organizatorzy przygotowali praktyczne seminarium, na którym pokażą, w jaki sposób można to osiągnąć, wykorzystując systemy informatyczne do zarządzania produkcją klasy MES.

Seminarium zorganizowano szczególnie z myślą o przedstawicielach kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych i kadrze odpowiedzialnej za produkcję. 

Reklama

Seminarium odbędzie się 9 października 2014 r. w Poznaniu w Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3. Prelegentami będą m.in. przedstawiciel z branży automotive oraz wiceprzewodniczący międzynarodowej organizacji MES.

Reklama

Program seminarium i Formularz zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej: www.smartproject.pl

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę