Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Reklama
Reklama

W dniach 29 września - 5 października 2014 r., z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej. W krajach członkowskich organizowane będą różnorodne wydarzenia o charakterze promocyjno-informacyjnym skierowane do funkcjonujących i potencjalnych przedsiębiorców m. in. konferencje, wykłady, seminaria, warsztaty, konkursy, targi, wystawy, dni otwarte.

Ministerstwo Gospodarki wraz ze Związkiem Rzemiosła Polskiego zachęca do realizowania projektów promujących przedsiębiorczość, w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Więcej informacji na temat korzystania z logo SME Week oraz zamieszczania wiadomości o planowanych przedsięwzięciach w „Bazie wydarzeń” Komisji Europejskiej można uzyskać u Narodowego Koordynatora ds. Europejskiego Tygodnia MSP w Ministerstwie Gospodarki tel. (22) 693 57 15, e-mail: [email zakodowany].

Reklama

źródło: Ministerstwo Gospodarki

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama