Evatronix rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D

Evatronix rozszerza dystrybucję skanerów eviXscan 3D Evatronix

Evatronix SA nawiązał współpracę z firmą Canadian Additive Manufacturing, która tym samym stała się dystrybutorem skanerów i rozwiązań eviXscan 3D na terytorium Kanady. Canadian Additive Manufacturing zajmuje się produkcją addytywną i rozwiązaniami wykorzystującymi skanowanie 3D. Firma funkcjonuje na rynku kanadyjskim, który w kontekście wprowadzania nowych technologii i procesów skanowania należy do rynków wymagających.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością włączenia do naszej oferty najwyższej klasy skanera światła strukturalnego do zastosowań metrologicznych – mówi Jason Podger, dyrektor zarządzający Canadian Additive Manufacturing. – Produkty firmy Evatronix to sprzęt z wyższej półki w konkurencyjnej cenie. Dodatkowym atutem jest możliwość współpracy skanerów eviXscan 3D z produktami Geomagic – codziennie używamy programów Design X i Control X w naszych projektach, oferujemy je także w sprzedaży, dlatego możliwość ich integracji ze skanerem jest bardzo przydatna.

Ważnym aspektem, który wpłynął na decyzję o reprezentowaniu firmy Evatronix przez Canadian Additive Manufacturing, są parametry i dane techniczne produktów eviXscan 3D.

– Po otrzymaniu skanera eviXscan 3D Heavy Duty Quadro byliśmy pod wielkim wrażeniem jakości danych, które jesteśmy w stanie z niego uzyskać, oraz tego, jak dobrze zbudowany jest ten produkt – wyjaśnia J. Podger. – To wszystko sprawia, że jesteśmy zadowoleni z perspektywy współpracy z firmą Evatronix i mamy nadzieję, że uda nam się wypromować markę eviXscan 3D w Kanadzie.

O szansach wynikających z nawiązanego partnerstwa z kanadyjską firmą, z perspektywy Evatronix SA, mówiła zaś Janina Bugla, menadżer ds. eksportu: Podkreśliła ona, że jako przedsiębiorstwo działają zawsze dwutorowo – ciągle wprowadzają nowe produkty i nieustannie poszerzają sieć dystrybucji, rozwijając nowe kierunki eksportowe.

Współpraca z Canadian Additive Manufacturing pozwoli nam zintensyfikować sprzedaż zagraniczną i wzmocnić naszą pozycję na globalnym rynku. Nasz kanadyjski dystrybutor zajmie się sprzedażą pełnej gamy urządzeń eviXscan 3D oraz obsługą klienta. Zapewni również najwyższej jakości usługi, gwarantując klientom w razie potrzeby możliwość szybkiego kontaktu i odpowiedzi na pytania bez pośredników i barier językowych – dodała.

Współpraca z kanadyjskim zespołem - z jednej strony dzięki dobrym jakościowo produktów firmy Evatronix, a z drugiej wiedzy i doświadczeniu CAM na rynku skanowania 3D - ma przełożyć się na skutecznie promowanie przedsiębiorstwa w Kanadzie, a także zadowolenie klientów.

Źródło: Evatronix

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę