Rozwiązania eviXscan 3D już niebawem na prestiżowych targach Warsaw Industry Week

Evatronix weźmie udział w targach Warsaw Industry Week Evatronix

W dniach 8–10 listopada 2021 r. odbędą się prestiżowe targi przemysłowe w Polsce, czyli Warsaw Industry Week. W roli wystawców w wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele klastra Silesia Automotive and Advanced Manufacturing (SA&AM). Wśród nich będzie także firma Evatronix, która zaprezentuje produkty i rozwiązania eviXscan 3D.

Warsaw Industry Week to międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań przemysłowych, które od 2016 r. są organizowane w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Co roku wydarzenie przyciąga specjalistów z wielu obszarów przemysłu, dlatego udział w targach jest okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami branżowymi i nowościami na rynku, poznania ekspertów z różnych branży przemysłowych, którzy podzielą się cenną wiedzą, nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych i uczestniczenia w wielu wydarzeniach towarzyszących, konferencjach i warsztatach.

Goście targów Warsaw Industry Week będą mogli zapoznać się także z ofertą przedstawicieli klastra SA&AM, których stoisko o numerze B2.109 (pod nazwą „Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA – Spółka”) będzie zlokalizowane w hali B. Na stanowisku będzie można zobaczyć propozycje firmy Evatronix, której specjaliści zaprezentują możliwości produktów eviXscan 3D, m.in.  automatycznego systemu skanującego eviXmatic oraz skanera eviXscan 3D zintegrowanego z robotem współpracującym Universal Robots.

Oprócz ekspertów z Evatronix na stoisku czekać będą także koordynator SA&AM oraz specjaliści z firm: Aiut, Hermes Reply Polska, EMT Systems, Systemy Przetwarzania i Integracji Danych (SPIID), APA Group, Omron, Elgór + Hansen, EDAG Engineering Polska i 5S Automate, którzy zaprezentują swoje rozwiązania dla nowoczesnego przemysłu.

Aby wziąć udział w targach Warsaw Industry Week należy dokonać rejestracji na stronie organizatorów. Firma Evatronix zaprasza także do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane udziałem w targach Warsaw Industry Week celem przekazania darmowych zaproszeń (marketing@evatronix.com).

Źródło: Evatronix

 

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę