EVER IOT Server

EVER IOT Server EVER

Firma EVER wprowadziła do oferty zupełnie nowe rozwiązania służące prewencyjnej ochronie urządzeń pracujących w różnych warunkach środowiska pracy, przede wszystkim narażonych na temperaturę, wilgotność i zalanie.

Rozwiązania te bazują na technologii firmy Blulog i są poparte wieloletnimi doświadczeniami ich twórców w zakresie monitorowania parametrów środowiskowych oraz bezprzewodowego przesyłu danych. EVER uruchamia obecnie produkcję urządzeń opartych na tej technologii.

Jednym z pierwszych systemów wykorzystujących te inteligentne urządzenia jest system do monitorowania środowiska IT, z naciskiem na bezpieczeństwo urządzeń w serwerowni, które są kluczowym zasobem systemu informatycznego przedsiębiorstwa. Czynniki ryzyka, takie jak nieprawidłowa temperatura, wilgotność czy zalanie, mogą mieć decydujący wpływ na codzienną działalność firmy, związaną z optymalną pracą serwerów i ochroną danych, które są na nich przechowywane, dlatego wymagają stałego nadzoru.

System monitorowania parametrów środowiska serwerowni EVER IOT Server to pierwszy z serii produktów wprowadzanych na rynek w ramach aktywności producenta w obszarze Internetu Rzeczy.

Źródło: EVER

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę