EVER IOT Server

EVER
Reklama
Reklama

Firma EVER wprowadziła do oferty zupełnie nowe rozwiązania służące prewencyjnej ochronie urządzeń pracujących w różnych warunkach środowiska pracy, przede wszystkim narażonych na temperaturę, wilgotność i zalanie.

Rozwiązania te bazują na technologii firmy Blulog i są poparte wieloletnimi doświadczeniami ich twórców w zakresie monitorowania parametrów środowiskowych oraz bezprzewodowego przesyłu danych. EVER uruchamia obecnie produkcję urządzeń opartych na tej technologii.

Reklama

Jednym z pierwszych systemów wykorzystujących te inteligentne urządzenia jest system do monitorowania środowiska IT, z naciskiem na bezpieczeństwo urządzeń w serwerowni, które są kluczowym zasobem systemu informatycznego przedsiębiorstwa. Czynniki ryzyka, takie jak nieprawidłowa temperatura, wilgotność czy zalanie, mogą mieć decydujący wpływ na codzienną działalność firmy, związaną z optymalną pracą serwerów i ochroną danych, które są na nich przechowywane, dlatego wymagają stałego nadzoru.

System monitorowania parametrów środowiska serwerowni EVER IOT Server to pierwszy z serii produktów wprowadzanych na rynek w ramach aktywności producenta w obszarze Internetu Rzeczy.

Reklama

Źródło: EVER

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama