Finał „Starcia Szlifierzy” już 1 marca

3M

1 marca br. podczas targów INDUSTRYmeeting w Sosnowcu odbędzie się wielki finał „Starcia Szlifierzy”. Organizatorzy zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie.

„Starcie Szlifierzy” to pierwsze w Polsce zawody w szlifowaniu, które powstały z myślą o grupie zawodowej szlifierzy.

Szlifierze po raz pierwszy mają okazję zaprezentować swoje umiejętności na szerszym forum oraz zmierzyć się z innymi specjalistami ze swojej branży. „Starcie Szlifierzy” to również miejsce wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów w branży oraz możliwość przetestowania materiałów ściernych 3M Cubitron II oraz Scotch-Brite.

W roku 2016 odbyły się 3 wydarzenia o charakterze regionalnym w Gdańsku, Warszawie oraz Sosnowcu. Dwunastu zwycięzców zawodów regionalnych zawalczy o tytuł Mistrza Szlifowania w wielkim finale już 1 marca 2017 r podczas targów INDUSTRYmeeting w Sosnowcu.

Podczas finału będzie można wziąć udział w szkoleniach i atrakcjach oraz poszlifować pod okiem profesjonalnych sędziów.

Źródło: Expo Silesia

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę