Firma Mocap oferuje szeroki wybór zatyczek

Firma Mocap oferuje szeroki wybór zatyczek Mocap

Firma Mocap Inc. rozpoczęła produkcję w 1982 r. w St. Louis w stanie Missouri w USA i jako jeden z większych producentów produktów z plastiku i gumy na świecie może zaoferować rozwiązania ochroniające, komponenty maskujące, inne komponenty oraz różne rozwiązania niestandardowe.

Firma Mocap wytwarza wiele typów zatyczek: formowanych w technice dip moulding, plastikowych, powstałych w procesie formowania wtryskowego, oraz gumowych, w celu ochrony, wykończenia czy też maskowania produktu. Mocap oferuje zatyczki stożkowe wykonane z LDPE, zatyczki do zabezpieczania otworów w blasze, zatyczki wciskane do wykończenia rur oraz maskujące zatyczki z EPDM bądź silikonowe odpowiednie do procesów zachodzących w wysokiej temperaturze.

Mocap oferuje setki rozmiarów, kształtów i wzorów z plastikowych zatyczek wykonanych z ( LDPE), które są dostępne i gotowe do wysyłki, a także zatyczki wykonane ze standardowego, elastycznego materiału PVC, które sprawdzają się w procesie ochrony produktu bądź podczas transportu. Dostępne są także w wersji z materiału nadającego się do użycia w wysokiej temperaturze..

Firma oferuje szeroki zakres zatyczek z gumy EPDM i silikonu idealnych do zabezpieczania produktu podczas procesów malowania czy sprejowania. W skład oferty wchodzą zatyczki stożkowe, zatyczki z uchwytem i zatyczki z kołnierzem. Wiele rozmiarów jest dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki.

Źródło: Mocap

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę