Forum Autodesk "Dotknij Innowacji" zakończone

Reklama
Reklama

Za nami kolejna edycja forum Autodesk. We wtorek, 4 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkało się ponad 500 użytkowników rozwiązań Autodesk – architektów, projektantów, konstruktorów, inżynierów, grafików, twórców animacji w branży mediów i rozrywki.

W gronie uczestników nie zabrakło również ekspertów z Polski i zagranicy, przedstawicieli partnerów oraz mediów.

Reklama

Hasłem przewodnim tegorocznego forum była innowacyjność. Jej różnorodne oblicza były widoczne podczas trwania całej imprezy – zarówno w zakresie tematycznym poszczególnych sesji branżowych, jak również w pokazach narzędzi oraz sprzętu IT - m.in. stacji roboczych, skanerów oraz drukarek 3D.

– Innowacje stają się kluczowym aspektem biznesu. Wykorzystując innowacyjne technologie i narzędzia projektowe polskie przedsiębiorstwa mogą tworzyć lepsze produkty, w krótszym czasie i mniejszym nakładem środków. Cieszymy się, że Autodesk jest częścią tych przemian – podsumowuje Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

Partnerami Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji byli:
Partnerzy Złoci: Dell, HP
Partner Srebrny: 3dConnexion
Partnerzy Brązowi: Canon, Europejski Fundusz Leasingowy, TPI – Certyfikowany Dystrybutor firmy FARO
Patroni medialni: 3dcad.pl, Architektura-Murator, automotivesuppliers.pl, Builder, cad.pl, cadpolska.pl, Industrial Monitor, Inżynier Budownictwa, Magazyn Przemysłowy, Mechanik, muratorplus.pl, Przegląd Mechaniczny, sztuka-architektury.pl, w-a.pl

Materiał video:
Profesor Witold Orłowski o innowacyjności

www.autodesk.pl

Reklama

 

GALERIA ZDJĘĆ:

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama