GE Innovation Showcase z mocą technologii ASTOR-a

Astor sp. z o.o.
21.9.2012
Reklama
Reklama

Firma ASTOR - autoryzowany dystrybutor GE Intelligent Platforms  w Polsce - zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już 3. października w hotelu Radisson Blu w Krakowie odbędzie się konferencja GE Innovation Showcase, będąca częścią światowego tournée promującego nowoczesne technologie, które zrewolucjonizują rynek automatyki w zakresie systemów sterowania i wizualizacji zaawansowanych obiektów przemysłowych.     

To pierwsze spotkanie organizowane na tak szeroką skalę, podczas którego, oprócz prezentacji urządzeń, przedstawiona zostanie wizja rozwoju GE Intelligent Platforms na najbliższe lata.

Reklama

Wzrost efektywności produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów to aspekt, który rozważa każda firma produkcyjna. Z myślą o tej właśnie grupie przedsiębiorców organizowane jest bezpłatne sympozjum GE Innovation Showcase, którego tematyka ma przybliżyć nowe trendy i technologie w branży przemysłowej.

 Spotkanie będzie w całości tłumaczone na język polski, zaś jego tematem przewodnim będą nowe technologie oraz ich bezpośrednie przełożenie na aspekty optymalizacji
i podnoszenia efektywności produkcji. Tę część spotkania poprowadzi gość specjalny konferencji - Steve Pavlosky - dyrektor generalny ds. rozwoju produktów w GE Intelligent Platforms. Ekspert poruszy również kwestie migracji i modernizacji starszych systemów sterowania w celu redukcji ryzyka i zwiększenia gwarancji dostępności.

Reklama

Tomasz Kochanowski,z-ca dyrektora ds. marketingu i sprzedaży w dziale wsparcie sprzedaży,komentuje: „Każde spotkanie z cykluGE Innovation Showcasestanowi platformę wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat przyszłości i rozwoju rynku automatyki. Nasze interaktywne stanowiska demonstracyjne pozwolą uczestnikom przenieść się do świata nowoczesnych technologii, które w niedalekiej przyszłości będą wykorzystywane przez firmy chcące budować przewagę konkurencyjną, optymalizując koszty wytwarzania i bezpieczeństwo inwestycji."

Wydarzenie GE Innovation Showcase adresowane jest głównie do:
inżynierów produkcji, szukających rozwiązań do podniesienia wydajności
- i efektywności w zakresie systemów sterowania,
- inżynierów utrzymania ruchu, poszukujących rozwiązań redukujących ryzyko oraz podnoszących dostępność systemu,
- menadżerów, szukających oszczędności w procesie utrzymania systemów automatyki.

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w konferencji, przewidziana została alternatywna forma udziału poprzez transmisję on-line. Dodatkowe informacje, szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie wydarzenia GE Innovation Showcase 

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama