Grupa Roemheld zaprasza na targi ITM

Roemheld
Reklama
Reklama

Podczas zbliżających się targów ITM w Poznaniu firma Roemheld zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu systemów mocowań detali, mocowań i wymiany narzędzi w prasach i wtryskarkach oraz systemów mocowań z punktem zerowym.

Przedstawione zostaną m.in. przykładowe przyrządy obróbkowe, wiele komponentów hydraulicznych, imadła precyzyjne mechaniczno-hydrauliczne, mechaniczne i hydrauliczne, systemy mocowań z punktem zerowym, komponenty do mocowań narzędzi w prasach oraz wózek transportowy do narzędzi ze wspomaganiem jazdy.

Reklama

Grupa Roemheld jest czołowym dostawcą rozwiązań i systemów z zakresu mocowań detali w obróbce seryjnej, masowej jak również jednostkowej. Bogata oferta komponentów hydraulicznych, siłowników oraz imadeł precyzyjnych powinna sprostać wymaganiom obecnych i przyszłych klientów.

Firma oferuje ponadto rozwiązania z zakresu mocowań z punktem zerowym i systemy mocowań oraz wymiany narzędzi dedykowane do pras i maszyn przetwórczych. Grupa Roemheld dostarcza również komponenty do manipulacji i organizacji miejsc pracy oraz prasy montażowe.

Reklama

Oferta firmy będzie prezentowana podczas targów ITM na stoisku 40 w pawilonie 5A.

Źródło: Roemheld, Inmet-BTH

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama