Helukabel wyłącznym dystrybutorem przewodów TITANEX® i TITARC®

Reklama
Reklama

Helukabel, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów kabli i przewodów oraz osprzętu dla wszystkich branż i do wszelkich zastosowań, został na rynku polskim oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem przewodów TITANEX® i TITARC®, produkcji firmy Nexans.

Już wkrótce oferta firmy Helukabel Polska Sp. z o.o. zostanie rozszerzona o nowe grupy produktów: TITANEX® H07RN-F oraz TITARC® H01N2-D. W krajach Unii Europejskiej stosowanie tych grup produktów dozwolone jest bez żadnych dodatkowych formalności.
TITANEX® H07RN-F jest elastycznym przewodem gumowym stosowanym w wyposażeniu ruchomych urządzeń elektrycznych na placach budowy, a także przeznaczonym do użytku ogólnoprzemysłowego. Bardzo dobre właściwości materiałów izolacyjnych oraz powłok z elastomeru usieciowanego nadają kablom TITANEX® doskonałą elastyczność i trwałość.
TITARC® H01N2-D jest najwyższej jakości kablem spawalniczym, charakteryzującym się niezwykłą trwałością oraz giętkością, dobrą odpornością termiczną i wytrzymałością na rozchodzące się ciepło. Dzięki usieciowanej izolacji są one też odporne na odpryski ciekłego metalu.
Zainteresowanych firma zaprasza do kontaktu z opiekunami handlowymi, którzy udzielą profesjonalnych informacji oraz odpowiedzą na wszelkie pojawiające się pytania związane z asortymentem, a także do odwiedzenia strony internetowej www.helukabel.pl, gdzie zostaną zamieszczone broszury informacyjne oraz karty katalogowe produktów TITANEX® H07RN-F oraz TITARC® H01N2-D.

Reklama

Firma Nexans jest od szeregu lat przodującym producentem przewodów do odbiorników ruchomych.

Helukabel Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, jednego z najbardziej znaczących na rynku światowym producentów kabli i przewodów dla wszystkich branż oraz do wszelkich zastosowań. Firma już od ponad 30 lat oferuje kable i przewody odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur i promieniowania. Ponadto produkuje ona kable niepalne. W Polsce siedziba oraz nowoczesny magazyn wraz z budynkiem biurowym znajdują się w miejscowości Krze Duże na Mazowszu, przy trasie Warszawa - Katowice. Doskonała lokalizacja oraz system wysokiego składowania na przeszło 3000 miejsc paletowych, z dokami transportowymi, sprawiają, że Helukabel Polska dostarcza zamówiony towar ze swych zasobów w ciągu 24 godzin.

Reklama

www.helukabel.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama