I Ogólnopolskie Forum Inwestycji Przemysłowych już w kwietniu

Reklama
Reklama

15 kwietnia 2015 roku serwis Tereny Inwestycyjne Info zaprasza na I Ogólnopolskie Forum Inwestycji Przemysłowych. W trakcie spotkania odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu „Przemysłowa Inwestycja Roku”.

Podczas Forum poruszone zostaną najważniejsze aspekty związane z realizacją nowoczesnej inwestycji przemysłowej. Panel „Najlepszy czas na inwestycje w Polsce Wschodniej” poświęcony będzie zaletom i przewagom inwestycyjnym regionu. Natomiast podczas dyskusji o terenach inwestycyjnych pod inwestycje przemysłowe analizie poddane zostaną czynniki decydujące o lokalizacji obiektów produkcyjnych i logistycznych.

Reklama

Współczesny przemysł opiera się na zielonych technologiach i innowacyjności. W trakcie panelu pt.: „Zielony przemysł nowym standardem” zastanowimy się wspólnie, dlaczego warto dokonywać zielonych inwestycji. Z kolei podczas dyskusji o inwestycjach w innowacyjność, postaramy się odpowiedzieć na pytanie kiedy należy inwestować w badania i rozwój oraz jak je finansować.

Forum zwieńczone będzie ceremonią wręczenia nagród w Konkursie „Przemysłowa Inwestycja Roku”. Wyróżnione zostaną najlepsze projekty w siedmiu kategoriach, zaś uczestnicy Forum będą mieli okazję do spotkania liderów przemysłu.

- Zainteresowanie Konkursem było bardzo duże, a do udziału zostały zgłoszone najciekawsze inwestycje 2014 roku. Ceremonia wręczenia nagród będzie idealnym zakończeniem bardzo interesującego merytorycznie Forum – podkreśla Marta Śniegocka, redaktor naczelna serwisu Tereny Inwestycyjne Info.

Reklama

Zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli środowiska przemysłowego i naukowego, władze samorządowe, Urzędy Marszałkowskie, właścicieli terenów pod inwestycje przemysłowe oraz szefów największych agencji doradczych oraz przedstawicieli instytucjonalnego otoczenia branży.

Rejestracja online na Forum będzie aktywna od 16 marca.

Więcej informacji: www.TerenyInwestycyjne.info

MM Magazyn Przemysłowy jest Parterem Medialnym tego wydarzenia.

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama