Industrial Investment Adventure 2011

3.10.2011
Reklama
Reklama

19-20 października 2011, w Hotelu OSSA k. Rawy Mazowieckiej, odbędzie się konferencja Industrial Investment Adventure 2011 - Świat nowych technologii - inwestycje z przyszłością. To kolejna edycja przedsięwzięcia organizowanego przez firmę ASTOR, którego celem jest integracja świata produkcji i biznesu.

Motto tegorocznej konferencji brzmi: „Jak utrzymać rodzimą produkcję
w Polsce?"
W trakcie jej trwania uczestnicy dowiedzą się jakinwestować, aby Polska stała się sercem europejskiej produkcji, w którym fabryki powstają i pozostają.

Gościem specjalnym konferencji będzie John Pritchard - światowej sławy ekspert
w zakresie rozwoju przedsiębiorstw wykorzystujących nowoczesne technologie, wieloletni manager w koncernie GE.

Industrial Investment Adventure 2011 jest miejscem, w którym przedsiębiorcy i eksperci wymieniają się doświadczeniami związanymi z metodami podnoszenia efektywności produkcji, wdrażaniem nowoczesnych technologii w firmach produkcyjnych, zakładach przemysłowych i spółkach infrastrukturalnych.

Industrial Investment Adventure 2011 gromadzi w jednym miejscu i czasie świat biznesu i produkcji, co pozwala na weryfikację obu najważniejszych aspektów inwestycji. W ciągu 2 dni odbędzie się blisko 30 prelekcji z udziałem wysokiej klasy ekspertów - praktyków
z doświadczeniem w prowadzeniu projektów inwestycyjnych i wdrożeniowych
w przemyśle.

Konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej, w szczególności do osób na stanowiskach:
- Prezes, Członek Zarządu
- Dyrektor Zakładu
- Dyrektor ds. Produkcji, Dyrektor ds. Inwestycji, Dyrektor ds. Technicznych
- Szefowie działów: IT, Utrzymania Ruchu, Automatyki, Planowania, Logistyki

Reklama

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Więcej informacji na temat Industrial Investment Adventure 2011 na stronie: www.astor.com.pl/iia

Reklama

O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu". Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: http://www.astor.com.pl/

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama