INNOFORM 2019. Giełda Kooperacyjna – Spotkania brokerskie B2B

Raven Media

Spotkania brokerskie B2B są ważnym elementem również podczas trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej B2B, towarzyszącej drugiej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

Podstawowe zasady uczestnictwa w Giełdzie Kooperacyjnej INNOFORM®

  • Uczestnicy rejestrują się na stronie internetowej Giełdy Kooperacyjnej INNOFORM® 2019 i określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są na stronie giełdy, co ułatwia przegląd zarejestrowanych podmiotów.
  • Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • Przed Giełdą Kooperacyjną uczestnicy otrzymują drogą mailową indywidualny harmonogram spotkań B2B wraz z firmą, godziną oraz numerem stolika.
  • 13 marca 2019 r. przy ponumerowanych stolikach odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami. Dźwięk dzwonka informuje o zakończeniu spotkania. Należy wtedy ustąpić miejsca kolejnym uczestnikom.
  • Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi jest język angielski.

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B jest bezpłatny. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa. W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do 8 marca 2019 r. zarejestrować firmę.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę