INNOFORM 2019. Konkurs Targowy rozstrzygnięty!

Targi w Krakowie

Znamy już laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM® na najlepsze produkty, wyroby, technologie i innowacje targowe. Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Tomasza Sterzyńskiego przyznała następujące nagrody:

- w kategorii maszyny, narzędzia i urządzenia obróbcze
• Główną nagrodę – statuetkę Łuczniczki – w konkursie targowym otrzymała firma Multi-Instal Robert Tłuczewicz za stację laserową ToolRoom FSS. Producent: Vision Lasertechnik;
• Wyróżnienie w konkursie targowym dla TENACO za system wydająco-pomiarowy. Producent: TOOLCLOUD;
• Wyróżnienie w konkursie targowym dla Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za narzędzia ścierne supertwarde o osnowie polimerowej przeznaczone do obróbki powierzchni kamiennych i betonowych;
• Wyróżnienie w konkursie targowym dla CNCArt Marek Fiołka za system wierteł modułowych KenTIP FS. Producent: Kennametal Inc.

- w kategorii techniki pomiarowe i przyrostowe oraz oprogramowanie CAE
• Wyróżnienie w konkursie targowym dla Core 3Di za Freeform Injection Moulding (FIM).

– Jestem bardzo zaskoczony, to duże wyróżnienie. Na południu Polski 90% firm, które kupiły spawarki laserowe, pracuje na naszych spawarkach marki Vision. Mam nadzieję, że zdobycie nagrody w konkursie Targów INNOFORM® przełoży się na nowe kontakty biznesowe w Bydgoszczy i okolicy. Jestem przekonany, że bardzo zadowolony z nagrody będzie również producent zwycięskiego produktu – Vision Lasertechnik – mówi Robert Tłuczewicz, właściciel firmy Multi-Instal, zdobywca nagrody głównej.

Konkurs towarzyszył 3. edycji Targów INNOFORM®, które potrwają do czwartku 14 marca.

Źródło: Targi w Krakowie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę