Inteligentna obróbka z M20 Millturn

Inteligentna obrabiarka M20 Millturn firmy WFL WFL

Wraz z nowym centrum obróbczym M20 Millturn firma WFL wkracza na terytorium inteligentnej obróbki kompletnej. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że nowa maszyna jest niezwykle dynamiczna i wydajna.

Całkowicie przeprojektowana maszyna jest najmłodszym przedstawicielem rodziny obrabiarek Millturn firmy WFL. M20 przeznaczona jest do obróbki przedmiotów o średnicy do 500 mm i jest wyposażona w mocne wrzeciono tokarskie o mocy 44 kW i jednostkę frezującą o mocy 20 kW przy 20 000 obr/min. Zintegrowany magazynek ma miejsca na 80 narzędzi, a głowica rewolwerowa jednorazowo może być uzbrojona w 12-24 narzędzia.

Na tle konkurencji M20 Millturn wyróżnia się prostymi liniami, innowacyjnym designem i wysokim poziomem ergonomii. Drzwi i okna wykonane ze szkła mają zintegrowany wyświetlacz prezentujący najważniejsze parametry podczas pracy obrabiarki.

Źródło: WFL

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę