ISKRA ZMILS wśród Gazel Biznesu 2019

30 grudnia 2019 r. Puls Biznesu ogłosił ranking "Gazele Biznesu" dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

W dwudziestej, jubileuszowej edycji znaleźliśmy się na 1656 miejscu (na 4675 zgłoszonych firm z całej Polski), ze wzrostem przychodów na poziomie 142% . Dla porównana, w 2016 r., znaleźliśmy na 3480 miejscu.

Dla wyjaśnienia, Gazele Biznesu są sporządzane przez dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 r. Jego celem jest promowanie malej i średniej przedsiębiorczości w Polsce. Takie wyróżnienie jest przyznawane firmie, która przez trzy lata z rzędu  zwiększy obroty i osiągnie zysk.

Rok 2020 rozpoczynamy z tak pozytywnym akcentem, który sprawia, że jesteśmy co raz mocniejsi na rynku. Cieszymy się, że nasza praca przynosi efekty i dziękujemy, że to dzięki naszym klientom możemy się rozwijać.

Źródło: ISKRA ZMILS

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę