Jak zagospodarować odpady?

Poleko
Reklama
Reklama

Na to pytanie będzie można odpowiedź na targach Poleko i Komtechnika, które odbędą się w dniach 7-10 października w Poznaniu. Podczas 4 dni zostaną zaprezentowane nowe technologie odzysku i przetwarzania odpadów, w tym sprzęt komunalny. Nie zabraknie także debat z ekspertami, wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych rozwiązań podczas warsztatów, m.in. Forum Recyklingu.

To będzie jubileuszowa, 25. edycja POLEKO. W ramach Salonu Recyklingu, który dedykowany jest branży gospodarowania odpadami, prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń oraz oprogramowania dla branży gospodarki odpadami (m.in. papier, karton, plastik, guma, szkło, drewno, metale żelazne i nieżelazne, materiały budowlane z rozbiórki, złom samochodowy).
W tym roku na Poleko na ekspozycji zobaczyć będzie można rozwiązania oferowane między innymi przez: Agrex Eco, Arcon Serwis, Aventek, Bax Baumaschinen, Equipo, Haas Recycling, Hammel, Horstmann, HSM Polska, Lindner Recyclingtech, MT Recykling, Paal, Pellenc, Sutco Polska, Tomra Orwak, Tomra Storting, Untha, Vecoplan. Na targach obecne też będą wszystkie znaczące firmy oferujące pojemniki na odpady: 4M (Weber), Contenur, ESE, Meva-Pol, Sulo, swoją obecność planuje również SSI Schaefer.
Warto dodać, że Salon Recyklingu to jedna z największych przestrzeni specjalnych na Poleko. W ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 200 firm z branży gospodarki odpadami i recyklingu (prawie 5 000 m2 ekspozycji targowej).

Reklama

Salon uzupełnia Forum Recyklingu - specjalny cykl trzydniowych warsztatów, poruszający tematykę powtórnego wykorzystania materiałów oraz zmniejszenia produkcji odpadów.

Ekspozycję targów Poleko dopełnia oferta targów Komtechnika - tu również będzie można zapoznać się z rozwiązaniami z zakresu zagospodarowania odpadów. Na stoiskach wystawców, takich m.in. jak Schmidt, Mercedes czy Ekocel, przedstawiona zostanie oferta najnowszego sprzętu komunalnego do zagospodarowania oraz unieszkodliwiania odpadów.

Powiązane firmy

Reklama

Więcej informacji na www.poleko.mtp.pl i www.komtechnika.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama