Jubileuszowa edycja KOMPOZYT-EXPO 2019

Kompozyt-Expo
Reklama
Reklama

Niespełna miesiąc dzieli nas od jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO. 8 i 9 października 2019 cała branża spotka się w EXPO Kraków. Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających bogaty program towarzyszący. 

Nie tylko targi

Targi KOMPOZYT-EXPO zbudowały swoją renomę poprzez międzynarodowe grono wystawców i zwiedzających, ale także poprzez program towarzyszący – eksperckie wykłady, specjalistyczne salony, referaty naukowe. Nie inaczej będzie w tym roku. Swoją premierę będzie miał Salon Seal-Bond, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania. Po raz drugi odbędzie się Salon Lab-Control – uczestniczące firmy zaprezentują akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny i kontrolno-pomiarowy. W ramach sesji referatowej Nauka dla Przemysłu przewidziane są trzy bloki tematyczne: recykling materiałów kompozytowych, kompozyty polimerowe, kompozyty metalowe i ceramiczne. Tradycją stały się już warsztaty eksperckie, organizowane we współpracy z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych.

Reklama

Jubileuszowa edycja

Jubileuszowa edycja będzie okazją do świętowania sukcesu, ale też zwrócenia uwagi na to, że potencjał tej technologii nie jest w Polsce jeszcze w pełni wykorzystany. Dla organizatorów stanowi to nieustanną inspirację do pracy i polepszania oferty. Tym bardziej, że kompozyty nazywane są materiałem przyszłości. - Trudno sobie dzisiaj wyobrazić takie gałęzie jak przemysł stoczniowy, motoryzacyjny czy lotniczy bez dużego udziału technologii kompozytowych. Praktycznie wszędzie, gdzie istotne jest utrzymanie niskiej wagi i wysokich właściwości mechanicznych, a także odporności na warunki atmosferyczne, stosowane są kompozyty – jak powiedział Jacek Koczwara, prezes zarządu Mastermodel.

Reklama

Strefa Kariery

Specjalne miejsce na tegorocznych targach będzie przeznaczone dla oferujących pracę i szukających zatrudnienia. W Strefie Kariery pojawi się szeroka oferta pracy dla pracowników branży przemysłowych, a także okazja do konsultacji z doradcami personalnymi podczas darmowych warsztatów. Firmy maja możliwość zgłaszania swoich ofert pracy poprzez formularz zgłoszeniowy. Strefa Kariery powstaje przy współpracy z HR Wise - firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji inżynierów oraz pracowników technicznych na stanowiska niższego i wyższego szczebla dla firm przemysłowych z różnych branż.

Zaplanuj swój udział na targach

Zachętą do odwiedzenia targów może być to, że ponad 30 firm z tegorocznej puli wystawców to zupełnie nowi gracze w historii targów. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali ułatwienie – po rejestracji na stronie www.kompozyt-expo.pl można pobrać identyfikator, który po wydrukowaniu uprawnia do bezpłatnego wejścia na targi przez 2 dni.

Organizatorem Targów KOMPOZYT-EXPO jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Targi odbędą się w dniach 8-9 października 2019 r. w EXPO Kraków

Źródło: Targi w Krakowie

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama