KM 35/5 C – nowa bezprzewodowa zamiatarka elektryczna.

Reklama
Reklama

Dzięki nowej profesjonalnej zamiatarce Kärcher KM 35/5 C codzienne zamiatanie staje się nie tylko dużo łatwiejsze, ale również 3 razy szybsze niż tradycyjna praca przy pomocy miotły i szufelki.

To niewielkie urządzenie z napędem bateryjnym doskonale sprawdza się do zamiatania niewielkich powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych między innymi w hotelach, sklepach a także dużych ogrodach.

Reklama

Zamiatarka wyposażona jest w szczotkę walcową o szerokości 350 mm z odpowiednio wyprofilowaną szczeciną, co zapewnia bardzo dobre rezultaty czyszczenia. Urządzenie zamiata do 3 mm od krawędzi np. ścian i doskonale zbiera luźny brud w tym niedopałki papierosów, liście, ziemię, niewielkie kamienie a nawet kawałeczki potłuczonego szkła. KM 35/5 automatycznie wyłącza się w momencie przepełnienia zbiornika lub gdy szczotka zostanie zablokowana przez większe elementy brudu.

Silna bateria litowo-jonowa (1,3 Ah) napędza szczotkę walcową również w momencie zatrzymania się w miejscu urządzenia co znacznie ułatwia zamiatanie kątów. Urządzenie nie posiada żadnego przewodu elektrycznego. Czas pracy urządzeniem po naładowaniu baterii to ok. 20-25 min - stan naładowania jest pokazany na wyświetlaczu LED.

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić szczególną wygodę jego użytkownikowi. Wyłącznik nożny pozwala na włączenie / wyłączenie bez schylania się. 4 koła, ruchoma rączka prowadząca oraz wygodny uchwyt sprawiają, że urządzenie jest łatwe w użyciu nawet na małych czy wąskich powierzchniach. Dzięki niewielkiej wysokości głowicy (jedynie 19 cm), urządzenie zamiata również tam, gdzie dostęp jest zazwyczaj bardzo utrudniony, przykładowo pod meblami. Waga urządzenia - 5,6 kg, pozwala na jego swobodne przenoszenie. 5-litrowy zbiornik na śmieci zapewnia długie okresy nieprzerwanej pracy. Wysokość rączki prowadzącej może zostać dostosowana do wzrostu operatora a podczas przerw w pracy rączkę prowadzącą można zablokować w pozycji pionowej.

Reklama

Szczotkę walcową i baterię można bardzo łatwo wymontować zaledwie w ciągu kilku chwil bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Do urządzenia można opcjonalnie dokupić szybką ładowarkę dzięki której bateria zostanie ponownie naładowana jedynie w ciągu godziny (w przypadku standardowej ładowarki czas ładowania to 3 godziny). Dostępna jest również jako opcja szczotka walcowa o właściwościach antystatycznych, która jest szczególnie polecana do odkurzania dywanów.


Dane techniczneZamiatarka Kärcher KM 35/5 C
Szerokość robocza 350 mm
Pojemnośc zbiornika 5 l
Litowo-jonowa bateria 18 V/1.3 Ah
Czas pracy baterii 20 - 25 min
Prędkość obrotowa szczotki 700 obr/min
Głośność pracy 63 dB(A)
Waga 5.6 kg
Wymiary (wys x szer x dł) 400x400x190 mm

 

www.karcher.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama