Konferencja w Powidzu - podsumowanie

Reklama
Reklama

 

Pod koniec czerwca w Hotelu Moran w Powidzu odbyła się konferencja przygotowana przez firmy APX Technologie, MMC Hardmetal Poland oraz Systech na której organizatorzy zaprezentowali swoje najnowsze produkty.

Podczas zorganizowanego pokazu w Zakładzie Produkcyjnym APX Technologie w Ciencisku uczestnicy mieli możliwość przyjrzeć się z bliska możliwościom obróbki zgrubnej stali na pionowym centrum obróbczym do obróbki ciężkiej Hartford HCMC – 1370 przy użyciu narzędzi Mitsubishi Materials AHX 440, ARP, APX 4000, MPJHV, MVX, MPS1, AJX, obróbki szybkościowej aluminium wykonanych na pionowym centrum frezarskim Fanuc Robodrill High Power Version α – D21L i A5 przy użyciu narzędzi AXD 4000 i Alimaster oraz rowkowania na pionowym centrum tokarskim Takisawa TS4000YS przy użyciu systemów do toczenia rowków serii GY.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama