Konfigurator przekładni przemysłowych

Konfigurator przekładni przemysłowych SEW-Eurodrive SEW-Eurodrive

Chcesz wybrać przekładnię przemysłową online? To nie problem! Od teraz możesz skorzystać z konfiguratora przekładni przemysłowych firmy SEW-Eurodrive Polska w Online Support, który w kilku krokach pomoże wybrać przekładnię przemysłową serii X..e i wysłać zapytanie.

Dzięki nowemu konfiguratorowi wybór przekładni przemysłowej jeszcze nigdy nie był tak prosty. Najpierw należy wprowadzić ogólne informacje o aplikacji, następnie zdefiniować dane geometrii i wybrać niezbędne opcje w oparciu o warunki otoczenia. W ten sposób osoba szukająca przekładni otrzyma propozycje konkretnych przekładni przemysłowych, które spełniają jego wymagania.

Powiązane firmy

W kolejnym kroku dział sprzedaży SEW-Eurodrive dokładnie przyjrzy się wyborowi i wspólnie sprawdzi wprowadzone dane, aby ustalić wszystkie szczegóły produktu. Dzięki temu eksperci SEW-Eurodrive będą mogli przesłać klientowi odpowiednio dopasowaną i szczegółową ofertę. 

>>Konfigurator przekładni przemysłowych dostępny jest na portalu Online Support<<

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę