Konfigurator przekładni przemysłowych

Konfigurator przekładni przemysłowych SEW-Eurodrive SEW-Eurodrive

Chcesz wybrać przekładnię przemysłową online? To nie problem! Od teraz możesz skorzystać z konfiguratora przekładni przemysłowych firmy SEW-Eurodrive Polska w Online Support, który w kilku krokach pomoże wybrać przekładnię przemysłową serii X..e i wysłać zapytanie.

Dzięki nowemu konfiguratorowi wybór przekładni przemysłowej jeszcze nigdy nie był tak prosty. Najpierw należy wprowadzić ogólne informacje o aplikacji, następnie zdefiniować dane geometrii i wybrać niezbędne opcje w oparciu o warunki otoczenia. W ten sposób osoba szukająca przekładni otrzyma propozycje konkretnych przekładni przemysłowych, które spełniają jego wymagania.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

W kolejnym kroku dział sprzedaży SEW-Eurodrive dokładnie przyjrzy się wyborowi i wspólnie sprawdzi wprowadzone dane, aby ustalić wszystkie szczegóły produktu. Dzięki temu eksperci SEW-Eurodrive będą mogli przesłać klientowi odpowiednio dopasowaną i szczegółową ofertę. 

>>Konfigurator przekładni przemysłowych dostępny jest na portalu Online Support<<

Źródło: SEW-Eurodrive

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę