Laur Innowacyjności 2015

Laur Innowacyjności
Reklama
Reklama


Celem Konkursu  im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015” organizowanego corocznie przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelną Organizację Techniczną  jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

Konkurs odbywa się pod wysokimi patronatami rządowymi, parlamentarnymi, instytucjonalnymi, międzynarodowymi i medialnymi. W Konkursie mogą uczestniczyć polskie i zagraniczne firmy  zarejestrowane w Polsce  oraz podmioty gospodarcze i osoby fizyczne z Polski i z krajów,  w których działają polonijne stowarzyszenia naukowo – techniczne. Mogą w nim także uczestniczyć podmioty zagraniczne z innych krajów, których innowacyjnymi produktami może być zainteresowana polska gospodarka.

Uroczysta  Gala , na której zostaną ogłoszone wyniki  Konkursu,  odbędzie się 25 listopada 2015 r. w Sali Balowej Warszawskiego  Domu Technika NOT w Warszawie. Będzie ona poprzedzona III Konferencją „INNOWACJE WARUNKIEM ROZWOJU GOSPODARCZEGO POLSKI – usunąć bariery, stworzyć ułatwienia”. Obu tym wydarzeniom będzie towarzyszyła wystawa produktów innowacyjnych.


Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.laurinnowacyjnosci.pl lub pod adresem e-mailowym: biuro1@zutnot.com.pl

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama