Maszyny w gotowości

STOM
Reklama
Reklama

Przygotowania do IX Salonu Technologii Obróbki Metali STOM 2016 idą pełną parą. 

Tegoroczna Przemysłowa wiosna w Targach Kielce odbędzie się w dniach 9-11 marca i gościć będzie ponad 500 firm z 26 krajów, w tym Austrii, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ich prezentacje będzie można obejrzeć podczas siedmiu równoległych imprez: STOM-TOOL, SPAWALNICTWO, STOM-BLECH&CUTTING, WIRTOPROCESY, STOM-LASER, PNEUMATICON i CONTROL-STOM.

Reklama

Dodatkową atrakcją targów będą organizowane już po raz 7. Dni Druku 3D z udziałem ponad 70 wystawców specjalizujących się w rozwiązaniach z zakresu drukowania przestrzennego. Organizatorzy spodziewają się, że tegoroczny STOM odwiedzi 6-7 tys. fachowców z branży obróbki, obróbki metali, a także sektora maszynowego, motoryzacyjnego, medycznego, górniczego, lotniczego, energetycznego, kolejnictwa, konstrukcji stalowych oraz maszyn rolniczych. Oprócz
prezentacji najnowszych produktów przygotowano dla nich bogaty program merytoryczny obejmujący spotkania brokerskie, seminaria i konferencje.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama