MEWA tytularnym sponsorem stadionu zespołu z Bundesligi

MEWA tytularnym sponsorem stadionu zespołu z Bundesligi MEWA

Od przyszłego sezonu stadion klubu piłkarskiego 1. FSV Mainz 05 będzie nosił nową nazwę: MEWA ARENA. Będąca liderem na rynku zarządzania tekstyliami MEWA dodatkowo zyskała obszerny pakiet świadczeń w zakresie reklamy i swojej obecności na stadionie klubu.

Nowa umowa pomiędzy klubem Bundesligi i firmą MEWA na początek obowiązuje do 2026 r. i stanowi punkt kulminacyjny trwającego od wielu lat ścisłego partnerstwa. MEWA widoczna była jako partner klubu 1. FSV Mainz 05 już w 2013 r., przede wszystkim będąc patronem loży dla VIPów: „MEWA Lounge“, a od 2019 r. – jako patron trybuny.

To ścisłe partnerstwo opiera się na wspólnych wartościach: są to takie obszary tematyczne jak zrównoważony rozwój i zaangażowanie w rozwój młodych sportowców, gdzie klub 1. FSV Mainz 05 i firma MEWA działają ręka w rękę. Drużyna piłkarska poprzez swoje projekty społeczne, przeznaczone dla dzieci i młodzieży, już ponad dziesięć lat temu, jako pierwszy klub Bundesligi, zaangażowała się aktywnie w obszarze ochrony środowiska i przekazywania wartości związanych ze zrównoważonym rozwojem dla lepszej przyszłości. 

Jesteśmy dumni, że możemy być patronem stadionu, będącego siedzibą tak zaangażowanej i sympatycznej drużyny piłkarskiej! – mówi Michael Kümpfel, członek zarządu ds. marketingu i dystrybucji firmy MEWA. – Od wielu lat czujemy się blisko związani z klubem 1. FSV Mainz 05. Nie tylko przez nasze bliskie położenie w regionie i dotychczasową współpracę, ale także przez owego zespołowego ducha i wartości, które wspólnie podzielamy – istnieje tu wiele paraleli między osiągnięciami uzyskiwanymi w sporcie i sukcesami osiąganymi przez firmę. Oczywiście tym samym będziemy bardziej widoczni dla naszych grup docelowych. Dla przedsiębiorstwa i dla marki MEWA jest to niepowtarzalna szansa, z której chętnie skorzystamy.

Źródło: MEWA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę