MM Magazyn Przemysłowy na targach EUROTOOL

MM
Reklama
Reklama

We współpracy z organizatorem Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy NEWSROOM. Przez trzy dni trwania targów będzie to centrum informacji o wydarzeniach targowych i miejsce pracy naszej redakcji.

To tu powstają materiały na naszą stronę internetową oraz codzienna porcja newsów do newslettera targowego, który będzie podsumowaniem tego, co dzieje się na targach EUROTOOL. Będzie on rozsyłany każdego dnia bezpośrednio po zakończeniu targów. Znajdą się w nim najciekawsze rozmowy, relacje ze stoisk targowych, artykuły o nowościach targowych, a także galerie zdjęć. Będziemy też uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach targowych, pokazach, seminariach, warsztatach i konferencjach.

Reklama

Nasz NEWSROOM to także miejsce spotkań z przedstawicielami wiodących firm ze świata przemysłu. Wszystkie materiały na bieżąco znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem: www.magazynprzemyslowy.pl. Tam również znajduje się formularz do subskrypcji targowego newslettera.

Reklama

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama