MM Magazyn Przemysłowy w centrum targów STOM

Raven Media
Reklama
Reklama

Tradycją już staje się współpraca redakcji MM Magazynu Przemysłowego z organizatorami targów STOM w Kielcach. Trzeci rok z rzędu podczas Przemysłowej Wiosny działa MM NEWSROOM, czyli specjalnie wyodrębnione miejsce w hali E, w którym przez trzy dni trwania targów zlokalizowane jest centrum bieżących informacji o wydarzeniach targowych, miejsce pracy redakcji, wywiadów i spotkań z przedstawicielami firm, które wystawiają się na targach.

Codziennie w MM NEWSROOM powstaje porcja materiałów publikowanych na stronie internetowej MM Magazynu Przemysłowego. Na zakończenie każdego dnia do zarejestrowanych użytkowników rozsyłany będzie newsletter targowy z najciekawszymi wywiadami, relacjami z wydarzeń, artykułami i galeriami zdjęć. Stanowi on podsumowanie tego, co dzieje się danego dnia na targach STOM.

Reklama

Nasi redaktorzy odwiedzają wszystkie salony tematyczne w poszukiwaniu najnowszych produktów, technik produkcyjnych, materiałów i technologii, a także maszyn i urządzeń oraz innych nowinek technicznych czy też odkryć naukowych. Na stoiskach targowych przeprowadzane są rozmowy z przedstawicielami firm z różnych gałęzi przemysłowych. Uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach targowych, pokazach, seminariach i warsztatach.

Wszystkie materiały na bieżąco dostępne są na naszej stronie internetowej www.magazynprzemyslowy.pl. Tam też znajduje się formularz do subskrypcji targowego newslettera.

Reklama

HALA E STOISKO 02A

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama