MM Speakers Corner 2019

Raven Media

 W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach targów ITM, jednym z wydarzeń towarzyszących będzie organizowany przez miesięcznik "MM Magazyn Przemysłowy" w partnerstwie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi MM Speakers Corner. W ramach debaty zaproszeni prelegenci rozmawiać będą o sprawach kluczowych dla polskiego przemysłu. Wydarzenie odbędzie się drugiego dnia targów, tj. 5 czerwca 2019, o godzinie 10.00 w pawilonie 3 na stoisku MM.

Podczas spotkania doświadczeni menadżerowie firm działających w polskim przemyśle będą dyskutować o najważniejszych kwestiach związanych z kierunkiem, w jakim podąża aktualnie branża przemysłowa, głównie w kontekście zbliżających się zmian wynikających z wdrażania idei czwartej rewolucji przemysłowej. Celem tych spotkań jest analiza obecnej sytuacji w polskim przemyśle, a także promocja działań wspierających szybszy rozwój polskiego przemysłu. Spotkanie ma być inspiracją dla uczestników do rozwoju i inwestowania w nowoczesne technologie, które mają odgrywać olbrzymią rolę w nadchodzącej czwartej rewolucji przemysłowej.

W bieżącej edycji MM Speakers Corner został podzielony na cztery części tematyczne: globalizacja przemysłu, instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0, najnowsze trendy technologiczne w przemyśle oraz organizacja i zarządzanie w przemyśle.

Jak co roku debatę poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny Radek Brzózka, który – patrząc przez pryzmat poprzednich edycji tego wydarzenia – będzie nie tylko zadawał pytania ekspertom i dbał o kulturalny przebieg dyskusji, ale również sam włączy się aktywnie do prowadzonych rozmów.

Widzowie biorący udział w każdym panelu dyskusyjnym będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, które ufundowali sponsorzy tegorocznej edycji MM Speakers Corner – firmy Perschmann Hoffmann Group oraz Buzil.

Źródło: Raven Media

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę