MMC Hardmetal Poland wspomaga akcję krwiodawstwa

MMC Hardmetal Poland wspomaga akcję krwiodawstwa MMC Hardmetal

MMC Hardmetal Poland zaprasza do włączenia się do akcji oddawania krwi. Akcję zaplanowano na 19 sierpnia br. w Komornikach k. Środy Śląskiej.

Kiedy w czerwcu 1946 r. we Wrocławiu utworzono ośrodek krwiodawstwa przy Szpitalu Polskiego Czerwonego Krzyża, rozpoczęła się historia krwiodawstwa i krwiolecznictwa w stolicy Dolnego Śląska i w całym regionie. Prawdopodobnie wówczas nikt nie przypuszczał, że świadomość, jak istotna jest krew dla ochrony i ratowania życia ludzkiego, tak mocno utrwali się we współczesnym społeczeństwie.

Dziś wszyscy staramy się dbać o to, aby wyeliminować zagrożenia związane z brakiem krwi w ośrodkach medycznych. Jednocześnie mamy świadomość, że potrzebne jest stałe uzupełnianie banków krwi.

Dlatego MMC Hardmetal Poland przyjęła zaproszenie od HMT Polska do włączenia się we wsparcie 4. edycji akcji oddawania krwi. Akcja odbędzie się 19 sierpnia 2022 r. w godzinach od 8:30 do 12:30. Krwiobus będzie czekał na terenie HMT Polska przy ul. Polnej 17A w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej.

Cieszymy się, że możemy aktywnie włączyć się w promocję tegorocznej edycji akcji donacji. I jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia krwiobusa, gdzie będzie można utracić trochę krwi na szczytny cel 

Źródło: MMC Hardmetal

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę