MMC Hardmetal Poland wspomaga akcję krwiodawstwa

MMC Hardmetal
Reklama
Reklama

MMC Hardmetal Poland zaprasza do włączenia się do akcji oddawania krwi. Akcję zaplanowano na 19 sierpnia br. w Komornikach k. Środy Śląskiej.

Kiedy w czerwcu 1946 r. we Wrocławiu utworzono ośrodek krwiodawstwa przy Szpitalu Polskiego Czerwonego Krzyża, rozpoczęła się historia krwiodawstwa i krwiolecznictwa w stolicy Dolnego Śląska i w całym regionie. Prawdopodobnie wówczas nikt nie przypuszczał, że świadomość, jak istotna jest krew dla ochrony i ratowania życia ludzkiego, tak mocno utrwali się we współczesnym społeczeństwie.

Reklama

Dziś wszyscy staramy się dbać o to, aby wyeliminować zagrożenia związane z brakiem krwi w ośrodkach medycznych. Jednocześnie mamy świadomość, że potrzebne jest stałe uzupełnianie banków krwi.

Dlatego MMC Hardmetal Poland przyjęła zaproszenie od HMT Polska do włączenia się we wsparcie 4. edycji akcji oddawania krwi. Akcja odbędzie się 19 sierpnia 2022 r. w godzinach od 8:30 do 12:30. Krwiobus będzie czekał na terenie HMT Polska przy ul. Polnej 17A w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej.

Powiązane firmy

Reklama

Cieszymy się, że możemy aktywnie włączyć się w promocję tegorocznej edycji akcji donacji. I jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia krwiobusa, gdzie będzie można utracić trochę krwi na szczytny cel 

Źródło: MMC Hardmetal

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama