Modernlog. System AutoStore debiutuje na targach

Modernlog. System AutoStore debiutuje na targach Reesink Logistic Solutions

Reesink Logistics Solutions (RLS) to europejski lider dystrybucji i wdrożenia inteligentnego i innowacyjnego systemu magazynowania AutoStore. To również doświadczony dostawca rozwiązań magazynowych w wielu krajach Europy, a od niedawna również w Polsce. Rozwiązania technologiczne, które proponują partnerom biznesowym na krajowym rynku eksperci z RLS Poland prezentują podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które właśnie odbywają się w Poznaniu.

Grupa firm rozpoczęła swoją działalność od połączenia pod koniec 2020 r. niemieckiej AM Logistic Solutions i holenderskiej LalesseLogistic Solutions, jako silnych filarów, z ponad 50-letnim doświadczeniem zawodowym na jednych z bardziej rozwiniętych rynków magazynowych na świecie. Następnie grupa firm RLS niemal natychmiast rozpoczęła ekspansję na nowe rynki, takie jak Austria i Polska. RLS Polska jest więc wspierana przez ogromne doświadczenie całej grupy ReesinkLogistic Solutions, jako lider rynku AutoStore w Europie Zachodniej.

Polski rynek magazynów rozwija się niezwykle dynamicznie, a rok 2020 był dla niego imponujący pod względem wzrostu, szczególnie ze względu na rozwój branż związanych z e-commerce. W RLS Polska dostarczamy rozwiązania magazynowe, które doskonale wpisują się w taką dynamikę. Tworzymy innowacyjne rozwiązania wdrożeniowe dla rewolucyjnego systemu AutoStore, doskonale dopasowujące się do potrzeb niemal każdego biznesu. Dzięki temu nasi klienci mogą zoptymalizować procesy magazynowe, zarządzanie przestrzenią i czasem, a także zabezpieczyć zapasy i drastycznie zwiększyć pojemność magazynową.– mówi Maciej Ornowski, dyrektor zarządzający Reesink Logistics Solutions Poland.

Podczas targów Maciej Ornowski wraz z zespołem profesjonalistów prezentuje ofertę biznesową RLS Poland, w pawilonie nr 6, na stoisku 21. Ważna z punktu widzenia Grupy jest także konferencja Smart Warehouse, będąca spotkaniem ekspertów branży logistycznej. Ponadto RLS Poland podczas zaprasza na interaktywne i multimedialne stanowisko, na którym odwiedzający będą mogli bezpośrednio poznać mechanizm oraz szczegóły działania systemu AutoStore. Podczas targów partnerzy biznesowi zainteresowani automatyzacją magazynu za jego pomocą poznają pełną ofertę dotyczącą wdrożenia AutoStore: jego szczegóły techniczne, możliwość indywidualnego dopasowania oraz niezbędne informacje dotyczące wartości inwestycji oraz jej stopy zwrotu.  Będzie to również doskonała okazja, aby poznać bliżej ofertę i plany rozwoju RLS na polskim rynku magazynowo-logistycznym.

Na polskim rynku istnieje duży potencjał, a my chcemy odpowiedzieć na rosnące potrzeby i wymagania firm, które poszukują innowacyjnych, inteligentnych i niezawodnych rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej. Wnosimy ze sobą nie tylko bogate doświadczenie, zdobyte podczas realizacji setek projektów w całej Europie, ale także innowacyjny sposób myślenia, zawsze nastawiony na dostarczanie naszym klientom nowych, zoptymalizowanych rozwiązań. Cieszymy się, że będziemy mogli się nimi podzielić podczas targów Modernlog w Poznaniu i nie możemy się doczekać tego wydarzenia – mówił jeszcze przed rozpoczęciem targów Gert Bossink, dyrektor Oddziału Reesink Logistics Solutions.

Źródło: Reesink Logistic Solutions

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę