Monolityczne frezy z węglików spiekanych „SMart Line”

Monolityczne frezy z węglików spiekanych „SMart Line” PAFANA

Doskonalenie procesów projektowania i wytwarzania narzędzi skrawających i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych dostosowanych do potrzeb nowoczesnego parku maszynowego to wartości, którymi kieruje się Pabianicka Fabryka Narzędzi.

PAFANA, dzięki dobremu zapleczu technicznemu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu i technologiom, może wykonywać narzędzia dostosowane do wymagań klientów – takie, które dobrze sprawdzają się w sektorze usługowym.

Oferta fabryki obejmuje:

1. Frezy walcowo-czołowe, krótkie – 2-ostrzowe.

2.  Frezy walcowo-czołowe, długie (wydłużona cześć robocza) – 2-ostrzowe.

3. Frezy z czołem kulistym, 2-ostrzowe.

4.  Frezy walcowo-czołowe, krótkie – 4-ostrzowe.

5. Frezy walcowo-czołowe, długie (wydłużona część robocza) – 4-ostrzowe.

6.  Frezy z czołem kulistym, 4-ostrzowe.

7.  Frezy węglikowe z promieniem naroża – 4-ostrzowe.

Schemat

Frezy z nową powłoką AlTiBN (pokrycie od 2 do 4 µm) mają lepsze parametry techniczne – twardość HV do 3400. Zastosowanie: głównie do stali węglowej, HSS – stali szybkotnącej, stopów żelaza, a także możliwe do użycia do stali nierdzewnej, Inconeli oraz tytanu. Obróbka na sucho.

Tabela

 

Wykres

Źródło: PAFANA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę