Nowa generacja obrabiarek ROBOCUT w ofercie APX Technologie

Nowa generacja obrabiarek ROBOCUT w ofercie APX Technologie APX Technologie

Firma APX Technologie, we współpracy z Fanuc Polska, oferuje elektroerozyjne wycinarki drutowe ROBOCUT. Obecnie jest oferowana generacja obrabiarek ROBOCUT CiC-series. Zawierają w sobie ponad 40 lat doświadczeń i rozwoju technologii ROBOCUT – obrabiarek zaprojektowanych i produkowanych w Japonii.

Przełomowe osiągnięcia nowej serii ROBOCUT CiC to: 
    • większa dokładność dzięki nowej funkcji kompensacji błędu skoku śruby, 
    • hartowany i wytrzymały stół roboczy,
    • nowe technologie cięcia,
    • nowa kompaktowa konstrukcja,
    • sterownik FANUC iH Pro z nowoczesnym wyświetlaczem i klawiaturą,
    • zoptymalizowane ekrany przyjazne dla użytkownika,
    • łatwość instalacji oraz prowadzenia czynności z zakresu utrzymania ruchu i napraw,
    • łatwa w użyciu funkcja Core Stitch – Mostkowanie, umożliwiająca jeszcze dłuższą bezobsługową obróbkę,
    • kolejna nowa wersja AWF3 – automatycznego układu przewlekania drutu. Wbudowana wydajność: obrabiarki ROBOCUT CiC-series charakteryzują się wysoce niezawodnym, automatycznym przewlekaniem i renawlekaniem drutu po zerwaniu, wznawianiem przewlekania, w zanurzeniu, nawet dla wysokości detali do 500 mm;
    • ROBOCUT-LINK-i nowy graficzny interfejs: narzędzie do zdalnego monitorowania stanu (maks. 32 obrabiarek ROBOCUT) w czasie rzeczywistym z poziomu komputera PC lub urządzeń mobilnych. Pozwala na zarządzanie informacjami dotyczącymi produkcji i jakości.
  
Obrabiarki ROBOCUT CiC można w łatwy sposób zintegrować z robotem przemysłowym. Zostały też zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu energii.

Czasy reakcji serwisu producenta, usuwania usterek czy dostępności części zamiennych są bardzo konkurencyjne. Dzięki rozbudowanej ogólnoeuropejskiej sieci centrów serwisowych firma Fanuc może oferować dożywotnie wsparcie dla swoich maszyn.

Taka jest niezawodność firmy Fanuc i jej maszyn, z której klienci często korzystają od kilkudziesięciu lat korzystając z modeli ROBOCUT – podsumowuje Stefan Raff, Fanuc Robomachine Europe. – Gdziekolwiek się znajdujesz, jesteśmy lokalni, aby zapewnić pomoc, nigdy nie jest daleko.

Powyższe informacje, lista zadowolonych klientów (którzy mają jednego lub kilka ROBOCUT-ów w swojej narzędziowni), a także sprzedane do tej pory 34 000 obrabiarek ROBOCUT na całym świecie może pomóc w podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy z APX Technologie w dziedzinie "technologii cięcia elektroerozyjnego".

Źródło: APX Technologie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę