Nowa seria komputerów mobilnych z ekranem dotykowym

Zebra Technologies
Reklama
Reklama

Firma Zebra Technologies zaprezentowała kolejną generację komputerów mobilnych z ekranem dotykowym dla przedsiębiorstw z sektorów handlowego, wytwórczego oraz transportu i logistyki. Dzięki nowym urządzeniom pracownicy mający kontakt z klientem będą w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nowe modele uzupełnią ofertę firmy Zebra obejmującą rozwiązania mobilne z Androidem klasy korporacyjnej dostępne dla klientów i społeczności PartnerConnect.

Firma Zebra Technologies zaprezentowała kolejną generację komputerów mobilnych z ekranem dotykowym dla przedsiębiorstw z sektorów handlowego, wytwórczego oraz transportu i logistyki. Dzięki nowym urządzeniom pracownicy mający kontakt z klientem będą w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nowe modele uzupełnią ofertę firmy Zebra obejmującą rozwiązania mobilne z Androidem klasy korporacyjnej dostępne dla klientów i społeczności PartnerConnect.

Reklama

Nowe komputery mobilne działające pod kontrolą systemu AndroidTM — TC52/TC57 i TC72/TC77 — to połączenie nagradzanego wzornictwa i udoskonalonego systemu Mobility DNA (M-DNA), na który składają się narzędzia poprawiające wydajność i administracyjne, programy dla użytkowników końcowych oraz narzędzia programistyczne. Nowe komputery z ekranem dotykowym TC5x i TC7x to udoskonalone wersje serii urządzeń dotykowych firmy Zebra: TC51/TC56, TC70x/TC75x i TC70/TC75. W ciągu ostatnich pięciu lat klienci kupili ponad 1,5 miliona tych komputerów mobilnych, które oferują sprawdzoną platformę współdzielonych akcesoriów i oprogramowania opartą na popularnym systemie Android.

System operacyjny Windows Mobile/CE wkrótce przestanie być wspierany. W związku z tym firmy muszą wybrać alternatywną platformę dla urządzeń mobilnych, która pomoże zmaksymalizować wydajność pracowników i osiągnąć zwrotu inwestycji — twierdzi David Krebs z firmy VDC Research. — Nowe komputery mobilne z ekranem dotykowym firmy Zebra TC5x i TC7x wyposażone w pakiet Mobility DNA oferują najlepsze w branży rozwiązania zapewniając klientom niezawodne, solidne i mobilne narzędzia dla pracowników mających kontakt z klientem.

Komputery mobilne TC5x i TC7x oferują ulepszone funkcje pakietu M-DNA, który powstał z myślą o zwiększaniu wydajności pracowników, poprawie bezpieczeństwa i łączności z klientami, którzy podpisali umowę serwisową Zebra OneCare.

Reklama

Wprowadzone udoskonalenia to:
1. Konsola PowerPrecision — narzędzie dla administratorów, oferujące funkcje, takie jak aktywne powiadomienia i czytelny panel zawierający kodowane kolorystycznie informacje o stanie baterii całej floty urządzeń, dzięki któremu można łatwo zauważyć i wymienić przestarzałe baterie.
2. WorryFree Wi-Fi — ulepszona technologia Wi-Fi poprawia wydajność pracowników, zapewniając im doskonałe połączenie sieciowe i szybki roaming. Problemy z połączeniem można szybko i łatwo rozwiązać dzięki aplikacji, która analizuje jakość połączenia z Wi-Fi w czasie rzeczywistym.
3. Tryb ograniczonego dostępu do usług GMS (Google Mobile Services) to pierwsze w branży rozwiązanie tego typu, które umożliwia administratorom IT korzystającym z aplikacji StageNow firmy Zebra dostosowanie ustawień dostępu do usług mobilnych Google, by poprawić wydajność pracowników oraz zapewnić prywatność i bezpieczeństwo.
4. LifeGuard for Android TM — zaawansowane rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa firmy Zebra dostarcza aktualizacje zabezpieczeń w dużo większym zakresie niż techniczna obsługa klienta, a teraz jest wyposażone również w panel zapewniający lepszą widoczność, kontrolę nad czasem i sposobem aktualizacji urządzeń. Rozwiązanie dotyczy kontraktów Zebra OneCare®.

Nowe komputery mobilne oferują dodatkowo m.in. potężny procesor pozwalający na szybsze uruchamianie aplikacji, innowacyjną obsługę lokalizacji opartą na technologii Visible Light Communications (VLC), najnowsze technologie Wi-Fi i Bluetooth, zapewniające wysoką jakość i lepszy zasięg połączeń bez zbytniej eksploatacji baterii. Dzięki tym funkcjom personel sklepu, kierowcy realizujący bezpośrednie dostawy do sklepów, sprzedawcy terenowi i członkowie grup szybkiego reagowania pozostają w stałej łączności ze swoimi zespołami i sieciami, co umożliwia im podejmowanie najlepszych decyzji związanych z działaniami w czasie rzeczywistym.

Ergonomiczne komputery z ekranem dotykowym TC5x i TC7x doskonale sprawdzają się w różnych warunkach — zarówno w budynkach, jak i w terenie — wymagających zarządzania zapasami, zmian cen/audytów, obsługi zamówień „click and collect”, dostaw typu „last mile”, bezpośrednich dostaw do sklepów i optymalizacji trasy.

Źródło: Zebra Technologies

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama