Nowe wkładki stykowe do złącz przemysłowych

Phoenix Contact
Reklama
Reklama

Firma Phoenix Contact dodała do swojej oferty złącz przemysłowych nowe wkładki stykowe PT-TWIN. Zapewniają one podwójne przyłącze przewodów na jeden biegun przy zachowaniu zwartej konstrukcji umożliwiającej zastosowanie ich w standardowych obudowach złącz. 

Doceniana i sprawdzona beznarzędziowa technologia push-in gwarantuje oszczędność czasu okablowania wtyku.
Możliwość podłączenia dwóch przewodów pozwala na łatwy rozdział potencjału lub mostkowanie poszczególnych przewodów bezpośrednio w złączu. Otwiera to nowe możliwości w dystrybucji zasilania i sygnałów. Wkładki PT-TWIN dostępne są zarówno w wykonaniu typu B (6-, 10-, 16- i 24-biegunowe), jak i w wersji do ramki modułowej. Odpowiednie wkładki push-in można także zastosować w kwadratowych obudowach typu D.

Reklama

Wszystkie wymienione nowe wkładki stykowe są kompatybilne z poprzednimi wariantami, co pozwala na ich bezproblemowe zamienianie.

Reklama

Źródło: Phoenix Contact

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama